Родинно-сімейне виховання

Всесвітній день дитини

Дитина- це найголовніший скарб нашого суспільства. І від того, як ми його виховаємо, які зерна добра, справедливості, мужності в них закладемо, залежить майбутнє нашої країни.

14:55 20.11.2021

Вітаємо ученицю 2-А класу Государську Софію з перемогою у конкурсі сімейних дерев-родоводів

Протягом березня у школі проведено конкурс сімейних дерев-родоводів «Нехай квітує дерево родинне» з метою посилення ролі сім’ї у національно-патріотичному вихованні дітей, активізації їх інтересу до історії свого родоводу, народу, держави, створення умов для самовираження та самоствердження дитини. Вітаємо ученицю 2-А класу Государську Софію з перемогою і бажаємо успіху у районному етапі конкурсу.

12:08 31.03.2021

Розпочався декадник родинного виховання

Класними керівниками проведено виховні години:"Шануй батька, неньку", "Хто батьків шанує, той вовіки не загине", "Дружна сім'я гори зрушить", "Любов до батьків - основа всіх доброчинностей".

16:52 03.03.2021