Учень року 2019

ВІТАЄМО Й ПИШАЄМОСЯ НАШОЮ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЮ ГОРДІСТЮ ШКОЛИ, ПЕРЕМОЖЦЯМИ КОНКУРСУ  «УЧЕНЬ РОКУ -2019» - Шевцовою Єлизаветою (І місце), Гордієнком Дмитром ( ІІ місце)

16:28 10.04.2019

Шкільний етап конкурсу "Учень року-2019"

З метою реалізації засад Концепції Нової української школи, стимулювання активної творчої праці учнів у процесі навчання на базі Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів відбувся шкільний етап конкурсу "Учень року-2019".Чотири учасники : Шевцова Єлизавета (10 кл.), Гордієнко Дмитрій(9-Акл.), Іщенко Надія(9-Бкл.), Глущенко Анастасія (8-Акл.) презентували свої портфоліо,створювали подарунок першокласнику, експромтом відстоювали позицію на задану тему,захищали творчий проект.ІІІ місце посіла Іщенко Надія,ІІ-Глущенко Анастасія.Гордієнко Дмитрій і Шевцова Єлизавета будуть захищати інтереси школи на ІІ етапі конкурсу в квітні, оскільки здобули перемогу.

15:32 21.03.2019