Учителі

Класна година у 8-А класі “День Святого Миколая: історія свята, легенди та звичаї”

18 грудня напередодні свята у 8-А класі (класний керівник Думчикова Ольга Вікторівна) була проведена класна година присвячена Дню Святого Миколая. Діти переглянули відеофрагменти про історію появи свята та легенди, пов’язані з ним. Після чого із задоволенням написали святкові побажання.

15:31 18.12.2019

11 грудня у 8- Б класі було проведено виховну годину «Правила та закон – Основи життя разом» з елементами медіаграмотності

1. Що таке правова держава? Що ми хотіли б регулювати? Хто повинен виконувати ці правила? Що ми хочемо від того чи іншого правила? Як ми діємо, якщо порушуються правила та закони?  - Відповіді на ці запитанння учні отримали під час дослідження, проведеного завдяки інструментам Інтернету. 2. Під час рольової  гри «Що станеться, якщо…?», у якій були наведені приклади недотримання шкільних правил, діти  аналізували дійсні шкільні правила та обговорювали можливі наслідки. Учні визначили, що б вони хотіли змінити у шкільних правилах, чому та як. 3. У фінальному блоці «Наші нові шкільні правила» учні навчалися працювати над створенням спільного закону, який пов’язує кожного в школі. Вони обговорювали реалістичні шляхи його інтеграції у щоденне шкільне життя і створили плакат «Наші нові шкільні правила».

16:26 11.12.2019

Колектив соціальної медіапросвіти Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів. Працюємо над авторським проектом

Для когось канікули - це час для байдикування, але не для вихованців Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів :) . Цьогорічний конкурс "Червона лінія порятунку", в якому вони взяли участь, надихнув їх на створення справжнього шедевру! А як журі конкурсу оцінило їхню роботу, ми дізнаємося у Всесвітній день донора крові. Далі буде...Відио

13:13 07.06.2019

КЛАСНА КОМПАНІЯ 1-А.

Тематичний день "А я іду по світу в вишиванці" (учитель Тутова Т.Г)

10:50 23.05.2019

Фрагмент уроку з математики у 5 Б класі

Фрагмент уроку з математики у 5 Б класі "повторення площі і периметра прямокутника та квадрата" з використанням мультимедіа .(Учитель Гладченко С.І.)

23:03 21.05.2019