Книги - ювіляри 2024

Книги, як і люди, мають свій день народження. Людину можна привітати з певною датою, а от день народження книги мало кому відомо. Тому, пропоную вашій увазі відео про книги-ювіляри-2024року.

13:45 10.01.2024

З книгою до Перемоги

У житті кожної людини певну роль відіграє книга. Спочатку вона звучить в усній формі: мамині, татусеві, бабусині, дідусеві забавлянки, оповідки, приказки, загадки... Потім рідні читають казочки, віршики, загадки, оповіданнячка. І ось ви вже майже дорослі: пішли до школи і навчилися читати. Для чого це потрібно? Особисто лише для себе. Бо читання - це безмежний простір знань, обріїв, далекоглядів, майбуття. Але читати не тільки треба вміти, а ще й любити, бажати, мріяти... Ось і продемонстрували своє вміння, бажання, мрію читати, учні Ліцею імені І. М. Середи Великописарівської селищної ради Сумської області беручи активну участь у читацькому онлайн-марафоні ,, З книгою до Перемоги,, який проходив в рамках Всеукраїнської інформаційно-просвітницької тематичної акції ,, Національний тиждень читання,,. Велика подяка активним учасникам онлайн-марафону. Ви всі поділилися своєю силою, непереможним духом, бажанням жити в мирі і злагоді не зважаючи на всі негаразди і перепони, підкреслюючи свою українськість. Разом - ми сила. Бо ми - українці! Слава Україні!

22:46 03.01.2024

Читацький онлайн марафоні "З книгою до Перемоги"

Учні нашого ліцею взяли участь у Всеукраїнській інформаційно-просвітницькій тематичній акції ''Національний тиждень читання ''. У читацькому онлайн - марафоні ''З книгою до Перемоги '' учні активно розповідали про своїх улюблених героїв, демонстрували, бажання поділитися з, нами цікавим і корисним з прочитаного, підкреслювали необхідність у читанні, закликали усіх до читання книг.

19:40 07.12.2023

07:01 01.02.2023

Січень

21:14 01.01.2023

Грудень

Всесвітній день толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом. День збройних сил України.

23:10 01.12.2022

День української писемності та мови.

23:14 01.11.2022