Новини психологічної служби

Подаруй радість навколишнім

В 2 класі відбулося заняття Подаруй радість навколишнім. Метою якого було розширити знання учнів про радість, її значення в житті людини. Формувати вміння дітей дарувати радість навколишньому світові.

13:35 02.02.2021

В 5 класі було проведено заняття з елементами тренінгу ''Безпечний інтернет''

В 5 класі було проведено заняття з елементами тренінгу ''Безпечний інтернет'' з метою ознайомлення учнів з позитивним та негативним впливом на людину та сприяння формуванню в учнів поняття та принципи безпечної поведінки в мережі інтернет.

12:25 29.01.2021

Тренінг "Характер людини"

Тренінг "Характер людини". Навчити учнів розпізнавати поняття "характер" і "зовнішність", називати позитивні і негативні риси, демонструвати бажання удосконалювати свій характер.

15:15 09.11.2020

"Мій улюблений світ - без насильства"

Заняття "Мій улюблений світ - без насильства".Ознайомити дітей з документами,які захищають їх права;з'ясувати причини жорстокості та виявити шляхи її подолання.

12:23 09.11.2020

Торгівля людьми - сучасна форма рабства

Соціальним педагогом Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Завалій Л.В. проведено диспут з учнями 11 класу. Мета якого підвищити рівень поінформованості та усвідомлення учнями гостроти проблеми торгівлі людьми.

09:56 07.10.2020