1-Б

Відкритий урок у 1-Б класі ЯДС на тему: " Пізнаю на запах"

Класовод Клименко Т. І. провела відкритий урок у 1-Б класі ЯДС на тему: "Пізнаю на запах". На уроці учні експериментували, проводили досліди, розпізнавали приємні та неприємні запахи, відгадували загадки, працювали у парах. На завершення уроку отримали подарунки від казкового героя Буратіно у вигляді золотих ключиків.

11:51 12.11.2019

Батьківські збори у 1-Б класі на тему: "Життя дитини та її успіхи"

07.11.2019 у 1-Б класі вчитель Клименко Т. І. провела класні батьківські збори на тему: "Життя дитини та її успіхи". Вчитель творчо підійшла до зустрічі, провівши музичну руханку дітей разом з батьками, що викликало безліч позитивних емоцій та створило дружню атмосферу для спілкування. Також батькам був запропонований тест: "Життя дитини та її успіхи". За результатами цього тесту більшість батьків бере активну участь в організації шкільного життя дитини та розвитку здібностей своїх дітей.

11:54 08.11.2019