Педради

Засідання педагогічної ради.

Засідання педагогічної ради є важливою подією в   житті  педагогічного колективу, вчителі дійсно на ньому радяться, а не просто засідають, воно приносить учасникам радість і задоволення, стає імпульсом до творчої діяльності.

08:50 01.02.2024

Засідання педагогічої ради

Сферою духовного життя, яка проникає в усе, що пізнає, робить, до чого прагне , що любить і ненавидить людина, яка формується, називав патріотичне виховання 💙💛 Василь Сухомлинський. Пошук нових шляхів удосконалення національно- патріотичного виховання , створення сприятливих умов для його розвитку є пріоритетними завданнями навчальних закладів🏤, оскільки відповідають нагальним вимогам сьогодення. У Ліцеї імені І.Середи Великописарівської селищної ради 28 грудня проведено педагогічну раду👩‍🎓👨‍🎓, на якій було проаналізовано виховну роботу з цього питання, висвітлені шляхи реалізації Концепції  національно-патріотичного виховання, показані очікувані результати🎒📝. На засіданні також були підсумовані результати підвищення📈 кваліфікації педагогічних працівників у цьому році та затверджено орієнтовний план  на наступний.

09:24 28.12.2023

Звіт керівника закладу освіти. 21.06.23р

Традиційно  в червні проводиться  звіт керівника закладу освіти. 21.06.23р. директорка Ліцею імені І.М.Середи Великописарівської селищної ради Сумської області в дистанційному форматі відзвітувала перед громадськістю. В своєму виступі вона розкрила наступні питання:

13:40 21.06.2023

«Дорога в п”ятий клас» - під такою назвою пройшла педагогічна рада у Великописарівському ліцеї

Протягом багатьох років існує проблема переходу із початкової школи до основної. Правильно організована робота над цією проблемою – запорука успішного навчання дітей в школі.Тому традиційним в нашій школі в листопаді відбувається засідання педагогічної ради з адаптації п’ятикласників до навчання в середній школі. В цьому році вона пройшла під гаслом: «Дорога в п”ятий клас»

14:45 23.11.2022