Виховання здорового способу життя.

Здоровий спосіб життя передбачає знання і дотримання режиму навчання та відпочинку, правил харчування й особистої гігієни, обов'язкове виконання фізичних вправ, що забезпечують оптимальний руховий режим, а також усвідомлення шкідливості вживання наркотиків, алкоголю, тютюну.

Небезпека зараження паразитарними хворобами у весняний період зростає!

У весняний період, коли пригріває яскраве сонечко, прокидається вся природа. Разом з тим підвищується ризик захворювань через паразитів, які теж прокинулися від зимової сплячки і шукають собі нову домівку. Цією домівкою може опинитися ваш організм! Тому оновлюємо свої знання з гігієнічної профілактики і сміливо насолоджуємося весняним теплом!

10:27 10.04.2024

Фізична культура в сучасному закладі освіти

Фізична культура в сучасному закладі освіти відіграє дуже важливу роль у розвитку здобувачів освіти. Вона допомагає підтримувати здоров'я, розвивати фізичні якості, сприяє формуванню дисципліни, трудової культури та вихованню дисциплінованості. Фізична активність також сприяє покращенню психічного здоров'я, збільшує концентрацію та пам'ять, а також допомагає уникнути стресу. Участь у спортивних заходах та тренуваннях також сприяє розвитку комунікаційних навичок та спільної роботи. Учні Ліцею імені І.М Середи Великописарівської селищної ради активно долучаються до різноманітних заходів, флешмобів, квестів. Адже тільки здоровий спосіб життя і заняття спортом можуть позитивно впливати на фізичний і моральний стан людини.

20:26 03.04.2024

Тематичний період «Що внутрішня, що зовнішня краса тобі дарована, людино!» (ЛЮТИЙ))

Місяць лютий зовсім не лютує, коли це стосується   виховного процесу у Ліцеї імені І.М. Середи   Великописарівської селищної ради Сумської області. У   рамках тематичного періоду «Що внутрішня, що зовнішня   краса тобі дарована, людино!» 🌼класні керівники,   працівники психологічної служби приділили увагу толерантному спілкуванню, правилам етикету, гостинності та іншим  проявам внутрішньої краси людини👱. Про  красу рукотворного мистецтва на своїх уроках захопливо розповіли учителі мистецької галузі Артюшенко Т.М.🎨 та Кучкова І.І.🎼 Класний керівник  Фурса Н.А. обговорила з одинадцятикласниками важливість дотримання правил етикету під час телефонного спілкування.☎️ Часто ми забуваємо привітатися, подякувати, попрощатися. Недотримання елементарних вимог етикету під час телефонних розмов може перейти і на буденне життя, стати поганою звичкою. А приємними, ввічливими, "чарівними" словами так важливо користуватися, даруючи своїм близьким і друзям позитивні емоції. А чи любите ви ходити в гості? Чи можна приходити  без запрошення? Коли слід прощатися? Саме це обговорювали учасники виховного процесу 5-х класів👫🏻.  6 лютого 2024 року у світі відзначається День безпечного Інтернету 💻. Його запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій📱, особливо дітьми й молоддю. Не оминули цю тему і педагоги Великописарівського ліцею. Консультації для батьків від практичного психолога, година соціального педагога "Інтернет в нашому житті", виховні години класних керівників були націлені саме на коректне спілкування та безпеку в інтернеті, стали пріоритетом виховної роботи початку лютого. Виконання бажань - це не  випадкова річ, а наш з вами вибір 💬. Той, хто вірить, що зможе домогтися поставлених цілей і отримати бажане, отримує це. Психологи вважають, що мрійливі люди набагато частіше й швидше досягають поставлених завдань ☝️. Недарма діти нашого навчального закладу взяли активну участь в акції "Дерево бажань" 🌳, адже вірять, що їхні мрії  обов'язково  здійсняться.   І завершується перша декада тематичного періоду «Що внутрішня, що зовнішня краса тобі дарована, людино!» акцією до Дня святого Валентина "Подаруй валентинку захиснику України"💝. Напередодні свята для шестикласників проведено майстер-клас "Подаруй часточку добра"💌. Учні виготовляли листівки, які будуть передані нашим захисникам. Нехай кожне маленьке сердечко зігріє оборонців і додасть віри в перемогу. Життєвий досвід показує, що добрі справи покращують настрій та заряджають позитивом🥰. Саме на це була націлена виховна робота у Великописарівському ліцеї.

12:03 26.02.2024

Безпека на дорозі під час ожеледиці

Засніжена казка надворі може обернутися неприємностями, якщо нехтувати простими правилами безпеки. Прочитайте самі та розкажіть дітям, *як правильно поводитися в ожеледицю та снігопад* ЮНІСЕФ: спільнота для бвтьків https://invite.viber.com/...

14:25 08.12.2023

Вітаємо дівчата!

В рамках фізкультурно-оздоровчої програми "Пліч-о-пліч" 06.12.2023 року в селищі Кириківка було проведено міжшкільні змагання з волейболу, де брали участь учениці нашого ліцею, які зайняли друге місце змагавшись з юнаками.

16:05 06.12.2023

Відбулася першість з баскетболу

Вітаємо команду Великописарівської СШ І-ІІІ ступенів за зайняте І місце в Гімназіаді з баскетболу серед команд дівчат закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Великописарівської та Кириківської селищних рад.

14:52 23.12.2021

Курити шкідливо для здоров'я

Представниками КУ "Центр надання соціальних послуг" відділення соціальної роботи проведено бесіду з учнями на тему "Курити шкідливо для здоров'я"

11:17 08.12.2021