Профорієнтаційне виховання

Професійна орієнтація - система навчально-виховної роботи, спрямованої на засвоєння учнями знань про соціально-економічні й психофізіологічні умови правильного вибору професії, формування в них уміння аналізувати вимоги різних професій до психологічної структури особистості, а також свої професійно значущі якості, ...

Тиждень профорієнтації у Великописарівському ліцеї

Ким же бути, ким же стати? Треба щось одне обрати! Ще не все я знаю й вмію, Ще шукаю свою мрію!              У нашому світі дуже багато різних професій. Всі вони важливі та необхідні. Із самого малечку ми починаємо приміряти на себе різні професії👩‍🏫🧑‍🍳👮. Знання про особливості професійної діяльності різних галузей допомагає молоді визначитися з майбутнім профілем роботи🔬🔭. Виховна робота третього тижня лютого була присвячена саме профорієнтації серед дітей та молоді Ліцею імені І.М. Середи Великописарівської селищної ради Сумської області. Серед молодших школярів проходили найцікавіші профорієнтаційні заходи. Діти малювали🎨, брали участь в онлайн-конкурсі «Я – робототехнік!»🤖. Отримувачі освітніх послуг середньої та старшої ланки на виховних годинах обговорили особливості різних спеціальностей, як правильно й за якою формулою обрати професію. Вирушали у  мандрівку планетою "Професія"🌍. Усі учасники освітнього процесу розширили свої знання про різноманітні спеціальності, їх значення, важливість та необхідність для інших людей.

12:54 26.02.2024