Добрянська

Тижндень психології у Добрянській філії

В рамках тижня психології у 5 класі Добрянської філії Монастирьовою Ю.В. було проведено психологічну хвилинку "Цікаві запитання", метою якої було закріпити правила поведінки у суспільстві. Діти вкотре проговорили, що не можна спілкуватися з незнайомцями в Інтернеті, неможна відповідати на агресію агресією та треба з повагою відноситись до людей, які їх оточують. У 7 класі відбулася година психолога "Як впоратися з тривогою та страхом", що є актуальним на протязі двох років. Діти зрозуміли, що в загрозливих ситуаціях стан тривожності та стресу - це нормально для здорової людини. Повторили декілька простих вправ, які допоможуть відволіктись та подолати страх

12:10 26.04.2024

У Добрянській філії 16.04.2024. були проведені загальношкільні батьківські збори, де були розглянуті питання про проведення обов'язкової евакуації в примусовий спосіб дітей з їx батьками, особами які їх замінюють, або іншими законними представниками з Великописарівської селищної територіальної громади.Батьки отримали інформацію про портал Дія.Освіта.

12:10 16.04.2024

“Здоров’я - це сила! Здоров’я - це клас! Хай буде здоров’я  і у вас, і у нас!”

Декада триває. Інтелектуальна гра – вікторина з основ здоров’я “Здоров’я - це сила! Здоров’я - це клас! Хай буде здоров’я  і у вас, і у нас!”  у  7 класі  була  проведена  у Добрянській філії Ліцею імені І.М.Середи Великописарівської селищної ради  Іншиною Т.М. Разом із учителькою семикласники  розвивали спостережливість, самостійність мислення, творчі здібності, соціальну активність, формували знання, вміння, навички, спрямовані на збереження і зміцнення , розвиток індивідуального  здоров’я та здоров’я своїх близьких.

11:12 11.03.2024

Профілактика захворювань нервової системи

Декада триває. Показовий урок із біології "" у  8 класі  був проведений у Добрянській філії Ліцею імені І.М.Середи Великописарівської селищної ради Монастирьовою Ю.В. Здобувачі освіти ознайомилися   з  найпоширенішими  захворюваннями  нервової системи, розглянули причини виникнення захворювань і заходи їх профілактики; розвивали  вміння  логічно  мислити та знаходили зв’язки між особливостями будови та функціями біологічних структур на прикладі органів нервової системи; усвідомлювали   значимість  профілактики  захворювань  нервової системи,   уникнень травматизму, відмови від шкідливих звичок.

11:06 07.03.2024

"Цікава біологія"

У рамках декади професійної спільноти природничих дисциплін у Добрянській філії Ліцею імені І.М.Середи Великописарівської селищної ради був проведений позакласний захід "Цікава біологія" Семикласники, разом із вчителькою  Монастирьовою Ю.В., узагальнили знання про біологічні особливості окремих представників, сезонні зміни в житті тварин, формували навички роботи з додатковою літературою, розвивали екологічне мислення; виховували дбайливе ставлення до навколишнього середовища.

10:35 01.03.2024

Міжнародний день рідної мови.

Міжнародний день рідної мови – свято, яке було засноване ЮНЕСКО і вперше відсвятковане 2000 року. 21 лютого в Україні і світі святкують Міжнародний день рідної мови. Рідна мова – це важливий носій цінностей, знань, які передаються від покоління до покоління. Здобувачі освіти Добрянської філії Ліцею імені І.М.Середи,разом із вчителькою Морозовою О.І.) переглянули цікаві презентації, провели гру «Мова єднає всіх»,поринули у чарівний світ української поезії .Усі заходи були присвячені Міжнародному дню рідної мови.

18:24 22.02.2024

Декада професійної спільноти учителів фізики та математики, інформатики.

Триває декада професійної спільноти учителів фізики та математики, інформатики у Добрянській філії Ліцею імені І.М.Середи Великописарівської  селищної ради. Показовий урок "Тотожні перетворення виразів, що містять квадратні корені" був проведенаий у 8 класі вчителем Чанцевою І.Г.Здобувачі освіти узагальнили знання щодо означення та властивостей арифметичного квадратного кореня, закріпили вміння вносити та виносити множники з-під знака кореня, додавати, віднімати, множити корені, виконувати скорочення дробів.  Розвивали увагу, пам’ять та логічне мислення, а також здатність працювати самостійно та аналізувати результати роботи.

18:24 19.02.2024

Декада професійної спільноти учителів фізики та математики, інформатики

Триває декада професійної спільноти учителів фізики та математики, інформатики у Добрянській філії Ліцею імені І.М.Середи Великописарівської  селищної ради. Інтелектуальна гра з фізики «Таємниця за п’ятьма замками" була проведена у 7 класі вчителем Чанцевою І.Г. Здобувачі освіти повторили, поглибили, систематизували знання  з вивчених тем, розвивали цікавість до вивчення фізики шляхом активізації їхньої пізнавальної діяльності. Із допомогою вчительки семикласники , швидко і правильно орієнтувалися у нестандартній ситуації, знаходили правильну відповідь.

13:31 13.02.2024

Безпечний інтернет

У рамках декади професійної спільноти учителів фізики та математики , інформатики у Добрянській філії Ліцею імені І.М.Середи Великописарівської селищної ради  була проведена інтерактивна гра «Детектор брехні». Семикласники та восьмикласники, разом із учителем інформатики  Севідовою О.В., розширили  й поглибили  знання про безпечний Інтернет та соціальні мережі,підтвердили свої   обізнаності про небезпеки, які існують в Інтернеті та соціальних мережах і про шляхи їх подолання, формували розуміння необхідності дотримання певних правил поведінки в мережі Інтернет, розвивали уважність і спостережливість

17:48 06.02.2024