Атестація педагогічних працівників закладу загальної середньої освіти

Електронна пошта для подання документів вчителями що атестуються vp_school@ukr.net

Графік та план роботи атестаційної комісії  Завантажити

Наказ про створення атестаційної комісії Завантажити

Наказ про затвердення Пложення про атестацію педагогічних працівників Завантажити

Положення про атестацію педагогічних працівників Завантажити

Протокол № 1 засідання атестаційної комісії Завантажити

Протокол № 2 засідання атестаційної комісії Завантажити

Алгоритм проведення атестації педагогічних працівників Завантажити

Інформація про вчителів, які будуть атестуватися в 2023-2024 н.р. Завантажити

Розподіл функціональних обов'язків між членами атестаційної комісії Завантажити

Атестація 2024 Нове положення основні тези про зміни до Положення про атестацію Завантажити

Як пройти атестацію: поради психолога Завантажити

В місячника педагогічної майстерності "Я атестуюсь" показовий урок з англійської мови.

У рамках місячника педагогічної майстерності був проведений показовий урок  у 5-А класі «A visit to a city. How do I get there» (учитель Захарченко Н.О.). П’ятикласники, користуючись картою, мали можливість помандрувати містом. Переглянули відео та повторили правила безпеки на дорозі. Учні виконували інтерактивні вправи на застосунках Wordwall, Liveworksheets, сервісі Slido, грали в ігри. Не забули й весело потанцювати під запальну пісеньку.

08:24 14.02.2024

Підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня.

22.03.23р. у Ліцеї імені І.М.Середи відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня.14 педагогів підтвердили свою майстерність, продемонструвавши педагогічну компетентність та професіоналізм.

17:49 22.03.2023