A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Великописарівська спеціалізована школа
І-ІII ступенів
ім. Героя Радянського Союзу І.М. Середи

Бібліотека

План роботи шкільної бібліотеки Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів на 2019-2020 н.р. Завантажити


Замовлення підручників для 2-6, 11 класів  Завантажити


Протокол №5 Засідання педагогічної ради від 03.03.2020 р. "Про вибір і замовлення підручників для 3-го класу" Завантажити


 

 

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

«У жовтні пройшов  Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей учня». У бібліотеці Великописарівської спеціалізованої школи були проведені такі заходи:

14:53 31.10.2019

До Всеукраїнського дня бібліотек

До Всеукраїнського дня бібліотек у Великописарівський школі були проведені заходи для учнів 5-7 класів «До живих джерел глибоких», на яких вони пригадали прислів’я і приказки про книги, свою найпершу прочитану книгу, згадали улюблених героїв казок, грали у літературну гру. А для учнів 8 класів було проведено гру – вікторину «Жартівливі питання та забавні загадки».

14:57 30.09.2019

Підручники для освітян

23 січня 2019 року Кабінет Міністрів затвердив новий «Порядок забезпечення підручниками та посібниками здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників». Згідно з новим Порядком відтепер держава забезпечувати учнів та вчителів безкоштовними паперовими і електронними підручниками. Міністерка освіти і науки України Лілія Гриневич пояснила, що держава вперше зобов’язується постачати підручники у різних форматах:

09:42 26.01.2019

місячник бібліотек

При проведенні місячника бібліотек, який присвячений 100 - річчю від дня народження В.О.Сухомлинського, у шкільній бібліотеці були проведені:

23:32 22.10.2018

Електронні версії підручників

Електронні версії підручників для 1, 5 та 10 класів – опубліковано! В Електронній бібліотеці Інституту модернізації змісту освіти опубліковано електронні версії підручників для 1, 5 та 9, 10 класів, двомовні словники, посібники серії «Шкільна бібліотека» та методичні матеріали для педагогів. Електронні версії підручників у pdf – форматі будуть у відкритому безоплатному доступі упродовж 5 років із часу їх оприлюднення. Вони покликані допомагати учням в успішному  освоєнні навчальної програми, підсиленні ефекту пізнання та полегшити  і професійну діяльність сучасного вчителя.

18:49 08.10.2018

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування