Дистанційне навчання

Дистанційне навчання учнів школи проводиться з використанням освітньої платформи HUMAN Школа

Перейти до платформи

Як приєднатися до платформи

Завдання учням для самостійного опрацювання під час карантину

1-А   1-Б   2-А   2-Б   3-А   3-Б   3-В   4-А   4-Б

5-А   5-Б   6-А   6-Б   7-А   7-Б   7-В   8-А   8-Б   9-А   9-Б   10   11

Накази по школі

Посилання на онлайн ресурси

Розклад під час дистанційного навчання

Інформаційна безпека

Діти з особливими потребами

Поради психолога

ІІ етап ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2023/2024 навчальному році.

РЕЗУЛЬТАТИ ІІ етапів ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови            імені Петра Яцика  який відбувся 30 листопада    2023/2024 н.р. Здобувачі  освіти ліцею нагороджено грамотами відділу освіти та спорту Великописарівської селищної ради учасників й учасниць, які посіли призові місця в конкурсі:

18:59 02.12.2023

Збори батьків майбутніх першокласників

Традиційно протягом лютого -березня в нашому освітньому закладі проходять збори батьків майбутніх першокласників.І цей рік не став винятком. Батьківські збори дали можливість обговорити нагальні питання організації освітнього процесу першокласників,батьки мали можливість ознайомитися з ліцеєм, поставити хвилюючі їх питання щодо здобуття освіти.

16:52 21.03.2023

Як налагодити освітній процес в умовах дистанційного навчання

Як налагодити освітній процес в умовах дистанційного навчання Технології дистанційного та змішаного навчання за рік пандемії коронавірусу стали вже звичними для шкіл. Державна служба якості освіти також пристосувала інструментарій проведення інституційного аудиту до умов дистанційної або частково дистанційної роботи закладів. Адаптації потребує організація освітньої діяльності, щоб заклади продовжували працювати якісно та ефективно і в умовах очного навчання, і онлайн. Змінювати слід і всі компоненти системи освітнього процесу школи.

16:03 26.05.2021

Дистанційне навчання

До уваги! З 21 жовтня 2020 року дистанційне навчання учнів школи проводиться з використанням освітньої платформи HUMAN Школа.

09:09 06.11.2020

Рекомендації щодо організації навчання в закладах загальної середньої освіти на період оголошення карантину

Відповідно до  Постанови Кабінету Міністрів України  від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та з метою запобігання поширенню по території України коронавірусу COVID-19 у період з 12 березня по 3 квітня 2020 року на всій території України установлено карантин (терміни карантину можуть змінитися в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні), який передбачає заборону відвідування закладів освіти усіх типів та форм навчання, проведення масових заходів.

15:40 08.04.2020

Посилання на прямі ефіри усіх 11 телеканалів України які будуть транслювати онлайн-уроки для школярів 5-11 класів (РОЗКЛАД)

З понеділка, 6 квітня на 11-ти телеканалах України стартують онлайн-уроки для школярів України. Учні 5-11 класів на період карантину зможуть  вчитись просто у себе вдома. Достатньо ввімкнути телевізор і уважно слухати вчителів, повідомляє освітній портал Ерудит.нет.

10:07 06.04.2020