Матеріально - технічне забезпечення закладу освіти

Заклад з 2017 року є опорним, має філії:

- Братеничанську

- Попівську

- Добрянську

У зв’язку з практичною спрямованістю навчання продовжено роботу щодо оснащення необхідним сучасним обладнанням та навчально-методичним забезпеченням навчальних кабінетів школи. В закладі освіти функціонують 46 навчальних кабінетів, з них: 21 кабінет початкової школи,з них чотири кабінети обладнанні згідно типового переліку навчального обладнання НУШ.;15 предметних кабінетів( фізіки, хімії, біології, географії , математики,і ноземної мови (3 каб), української мови та літератури (2 каб), українська світлиця, кабінет історії, , інформатики ( 2 каб : 1 з 12 комп’ютерами та мультимедійним комплексом, 2-й з  11 комп’ютерами та проектором ) , зарубіжної літератури, образотворчого мистецтва та  10 класних кімнати, 2 майстерні, 3 спортивних зали, актова зала на 140 посадочних місць, сучасна актова зала на 150 місць, медіатека. Комп’ютери підключені до швидкісного Інтернету ( 50 МБТ за секунду), наявні wi-fi зони з безкоштовним доступом до інтернету. Маємо шість внутрішніх санітарних кімнат для учнів.

Кабінети відповідають нормативним та санітарно-гігієнічним вимогам, Положенню про навчальні кабінеті загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 20.07.2004 № 601, а саме:

• естетичний вигляд кабінету;
  • відповідність навчально-матеріальної бази сучасним вимогам;
  • навчально-методичне забезпечення кабінету;
  • систематизація та каталогізація матеріалу;
  • наявність інформаційного забезпечення;
  • національне виховання;
  • готовність до переходу на новий зміст і структуру навчання (профільне навчання);
  • організація безпеки життєдіяльності;
  • мова ведення документації;
  • наявність паспорту навчального кабінету;
  • перспективний план поповнення кабінету обладнанням.
  • всі вони на 50-75% забезпечені навчально-методичним обладнанням

Кожна класна кімната нашої школи має комп’ютер, діє 18 мультимедійних дошок, два проектори.

У кабінетах, класних кімнатах учителями й батьками зроблені капітальні та ґрунтовні поточні ремонти, після яких кабінети набули новий естетичний вигляд, відповідають сучасним вимогам. Складені паспорти кабінетів відповідно до сучасних вимог. Окрім того, кабінети забезпечені навчально-методичною літературою, в достатній кількості матеріалами для реалізації практично-дійової і творчої складових змісту навчання, матеріалами    для індивідуальної підготовки вчителя до занять та підвищення його науково-методичного рівня.  У кожному кабінеті представлені творчі роботи учнів, матеріали до тематичного оцінювання, різнорівневий дидактичний матеріал, постійні та динамічні експозиції тощо.