Медіакультура

Дата: від до Скинути

Зустріч відкритого клубу медіатренерів "Майстерня медіаграмотності" у межах проєкту "Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність".

Головною концепцією цієї зустрічі був практичний досвід проведення інфомедійних вправ та надзвичайно позитивне налаштування учасників онлайн зустрічі. Запозичила собі багато корисних цікавинок для роботи з дітьми... та й дорослими!

19:49 19.02.2021

9 лютого День Безпечного інтернету

Цей день надає унікальну можливість для проведення заходів з безпеки онлайн разом зі всім світом. Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету.

14:45 09.02.2021

Вебінар «Інфомедійна грамотність"

Вебінар «Інфомедійна грамотність": валізка вправ для словесника» -надзвичайно потужний інтенсив з практичними порадами щодо впровадження елементів медіаграмотності у викладання шкільних предметів. Щира подяка за інформацію і запрошення Олені Семеног та спікеру вебінару Наталії Пономаренко!

09:37 05.01.2021

Тренінг на тему "Медіаграмотність в регіонах України"

31.10.2019 р.на базі Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів відбувся тренінг на тему "Медіаграмотність в регіонах України" за ініціативи тренера Новіковової І.С.У змісті заняття учасники мали можливість ознайомитися з ознаками емоційної накрутки читача, політичної змови,абсолютного фейку,хибної аргументації, маніпулятивних заголовків.

10:00 31.10.2019

Тиждень медіакультури

З 22.03.2019р. – по 26.03.2019 р. у Великописарівській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів школі проходив «Тиждень медіакультури». Впродовж тижня робота психологічної служби школи була спрямована на формування в учнів медіа-обізнаності, медіа-грамотності і медіа-компетентності. План проведення тижня був насичений та різноманітний

14:45 26.04.2019