Методична робота

Учитель року

Атестація педагогічних працівників

Семінари

Участь в інтерактивній школі творчого вчителя "Методична весна"

Тема зустрічі: «Шевченко - не ікона, а Леся Украі?нка - тогочасна мажорка? Погляд на викладання украі?нськоі? літератури сучасним підліткам» від Должанськоі? Юліі? Вікторівни - кандидата філологічних наук, учительки украі?нськоі? мови та літератури Школи «Ранок» вищоі? кваліфікаціи?ноі? категоріі?, авторки контенту з украі?нськоі? мови для навчального застосунку Erudito, ТОП-50 Global Teacher Prize Ukraine 2020.

15:14 17.03.2021

«Виклики дистанційної освіти». Модуль 2: - вивчення переваги електронних освітніх платформ для впровадження дистанційної освіти у закладі освіти; - можливості реалізації засад Нової української школи в умовах дистанційного навчання школярів початкових класів; - особливості дистанційного навчання учнів при викладанні біології, основ здоров’я та фізики; використанні STEM-технологій у дистанційному навчанні; -складові та умови формування психологічної готовності учасників освітнього процесу до дистанційного навчання учнів (студентів); - обмін досвідом щодо організації в закладі освіти дистанційного навчання в умовах карантинних обмежень, пов'язаних із пандемією COVID-19.

14:52 10.12.2020