Віртуальний методичний кабінет

Учитель року

Атестація педагогічних працівників

27 серпня 2021 відбулася серпнева конференція педагогічних працівників

27 серпня 2021 відбулася серпнева конференція педагогічних працівників закладів освіти Великописарівської селищної ради у форматі педагогічної студії "Підсумки роботи закладів освіти в 2020-2021 н.р. та організація освітнього процесу в 2021-2022 н.р.: тенденції та виклики". Запрошений секретар селищної ради Володимир Лєонов привітав педагогів з початком навчального року та вручив грамоти Великописарівської селищної ради педагогічним працівникам за підсумками роботи в 20202021 навчальному році, виявлення, підтримку, розвиток здібностей учнів, за активну життєву позицію та особистого внеску в розвиток освіти Великописарівської селищної ради.

17:56 27.08.2021

Участь в інтерактивній школі творчого вчителя "Методична весна"

Тема зустрічі: «Шевченко - не ікона, а Леся Украі?нка - тогочасна мажорка? Погляд на викладання украі?нськоі? літератури сучасним підліткам» від Должанськоі? Юліі? Вікторівни - кандидата філологічних наук, учительки украі?нськоі? мови та літератури Школи «Ранок» вищоі? кваліфікаціи?ноі? категоріі?, авторки контенту з украі?нськоі? мови для навчального застосунку Erudito, ТОП-50 Global Teacher Prize Ukraine 2020.

15:14 17.03.2021

«Виклики дистанційної освіти». Модуль 2: - вивчення переваги електронних освітніх платформ для впровадження дистанційної освіти у закладі освіти; - можливості реалізації засад Нової української школи в умовах дистанційного навчання школярів початкових класів; - особливості дистанційного навчання учнів при викладанні біології, основ здоров’я та фізики; використанні STEM-технологій у дистанційному навчанні; -складові та умови формування психологічної готовності учасників освітнього процесу до дистанційного навчання учнів (студентів); - обмін досвідом щодо організації в закладі освіти дистанційного навчання в умовах карантинних обмежень, пов'язаних із пандемією COVID-19.

14:52 10.12.2020