A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Великописарівська спеціалізована школа
І-ІII ступенів
ім. Героя Радянського Союзу І.М. Середи

Педрада

Засідання педагогічної ради 11.01.2019 р.

11.01.2019 року на базі Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів відбулася педагогічна рада на тему"Компетентний учитель-запорука реалізації компетентнісного підходу до сучасного освітнього процесу на шляху створення Нової української школи"

14:44 11.01.2019

Педагогічна рада на тему : «Інклюзивна освіта – особливий маршрут або модний вираз? Навчання дітей з особливими освітніми потребами»

Наказ про проведення педради«Інклюзивна освіта – особливий маршрут або модний вираз? Навчання дітей з особливими освітніми потребами» Проект рішення педради "Інклюзивна освіта - особливий маршрут або модний вираз? Навчання дітей з особливими освітніми потребами" Про підсумки проведення педагогічної ради на тему: «Інклюзивна освіта – особливий маршрут або модний вираз? Навчання дітей з особливими освітніми потребами»

20:52 20.11.2018

Педагогічна рада на тему: «Запровадження принципу дитиноцентризму (орієнтації на потреби дитини) в умовах роботи опорного закладу й  у рамках Концепції Нова українська школа»

13.11.2017 Наказ Про  підготовку до проведення педагогічної ради на тему: «Запровадження принципу дитиноцентризму (орієнтації на потреби дитини) в умовах роботи опорного закладу й  у рамках Концепції Нова українська школа»

13:37 13.11.2017

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування