Пришкільний мовний табір "Дивоквіт"

Головне — здоровим бути —
Це потрібно всім збагнути!
Бо як є здоров’я й сила,
То весь світ людині милий.
Й думка в неї веселенька,
І тоді вона жвавенька.
Все їй хочеться робити,
І сміятись, і радіти.
А як тільки захворіє —
Зразу й сонечко тускніє.
Тому це запам’ятай
Й про своє здоров’я — дбай!

ПРИШКІЛЬНИЙ ТАБІР «ДИВОКВІТ».ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я.

Здоров’я — це найвище благо, дароване людині природою. Без нього життя не може бути повноцінним  і щасливим. Здоровим потрібно бути з раннього дитинства, добре здоров’я дається Богом та батьками, але зберігати його мусить кожен сам. Не можна розраховувати на те, що можна залишитися здоровим, зовсім не докладаючи до цього ніяких зусиль. Здоров’я в усі часи вважалося найвищою цінністю, що є важливою складовою активного творчого життя, радості та благополуччя людини.

13:26 11.06.2019

Цікава подорож

Учні 3-А класу 05.06.2019 р. побувала на екскурсії у Єко-парку ім.Фельдмана, розважальному парку ім.Горького. Море емоцій, приємних вражень!!!

14:50 06.06.2019

Робота за інтересами у таборі "Дивоквіт"

Квіти супроводжували людину все його життя. Людство присвятило квітам величезна кількість легенд, пісень, віршів, картин. Наші сади важко уявити без буйства фарб, форм, тонких запахів. Сьогодні у таборі "Дивоквіт" працював гурток "Робота за інтересами", де учні виготовили квіточки щастя.

14:11 06.06.2019

Учні пришкільного табору "Дивоквіт" побували на екскурсії у районному суді

5 червня 2019 року, учні  пришкільного табору "Дивоквіт" відвідали Великописарівський районний суд. Суддя – В"юнник Н.Г. надзвичайно цікаво, у доступній формі  розповіла про саму залу засідань, про роль суду у житті країни, ті завдання, які покладені на судову гілку влади. Діти почули про те, як організовуються та проводяться судові засідання, хто у них приймає участь, які права мають сторони та як ухвалюються рішення. Суддя розповіла дітям про те, що потрібно зробити, аби у майбутньому стати служителем Феміди, закликала не скоювати протиправних дій та бути законослухняними громадянами.

13:37 05.06.2019

Хай буде дитинство щасливим моє і усіх дітей світу

Не секрет, що всі ми родом із дитинства. Діти чомусь завжди прагнуть скоріше подорослішати, а ми, дорослі, ностальгічно згадуємо безтурботні дитячі роки. Але всьому свій час. Діти – це цвіт Землі, майбутнє нашої країни і кожного з нас, найдорожчий скарб, безмежна радість і щастя. Приходять діти у світ зовсім маленькими і безпомічними, а ми, дорослі, повинні їх виростити, огорнути затишком і теплом, щирою ніжністю, батьківською турботою і великою та святою материнською любов'ю.

12:59 03.06.2019