Учні

Всеукраїнський конкурс " Youth MediaLab"

Колектив соціальної медіапросвіти нашої школи долучився до Всеукраїнського конкурсу " Youth MediaLab" Звичайно, ми не маємо змоги конкурувати з професійними технічно високоякісними студіями, але вкотре спробували заявити про себе!

09:08 11.10.2019

ДО ЗАХОДІВ З ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ СЕРЕД ПІДЛІТКІВ АКТИВНО ДОЛУЧИВСЯ КОЛЕКТИВ СОЦІАЛЬНОЇ МЕДІАПРОСВІТИ НАШОЇ ШКОЛИ. УСІ УЧАСНИКИ - ДОБРІ ДРУЗІ І У РЕАЛЬНОМУ ЖИТТІ КОНФЛІКТІВ НЕ МАЮТЬ.

14:39 12.09.2019

Ключник Аріна 8 клас фольклористика

"Народнопісенна творчість "народного" аматорського фольклорно-обрядового колективу "Рябінушка", як складова частина традиційної етнічної культурим Великописарівщини"

11:45 02.05.2019