Робота  учнівського самоврядування

Ліцею імені І.М. Середи Великописарівської селищної ради Сумської області

Формування ініціативної, здатної приймати свідомі рішення особистості неможливе без широкого залучення учнів до управління шкільними справами через участь в органах учнівського самоврядування.

Сьогодні учнівське самоврядування можна розглядати як форму творчої співпраці вчителів і учнів, як спосіб виявлення організаторських та виконавських здібностей і можливостей учнів у різних видах діяльності, спілкування та відносин, як один із методів формування в колективі громадської думки та вироблення управлінських навичок і вмінь.

Учнівське самоврядування забезпечує комплексний виховний вплив на учнів шляхом їх залучення до усвідомленої систематичної участі у вирішенні важливих питань життя класу та школи.

Модель учнівського самоврядування

Опис моделі учнівського самоврядування

План виховних заходів учнівського самоврядування

РОБОЧИЙ ПЛАН учнівського самоврядування