Весняні

Весняні канікули

Ось і розпочалися весняні канікули.Не буде домашніх завдань.З'явиться багато вільного часу. Кожен планує по-різному провести відпочинок розваги, веселі і радісні друзі.Бажаємо усім учням гарного відпочинку, яскравих вражень, незабутніх зустрічей. Закликаємо учнів та батьків завжди пам'ятати елементарні правила безпеки під час канікул, щоб приємний відпочинок не був зіпсований.

06:57 20.03.2023

Ця дивовижна англійська

29 березня відповідно до плану заходів на весняні канікули була проведена вікторина в 5-Б класі «Ця дивовижна англійська» (класний керівник Захарченко Н.О.), яка пройшла в цікавій ігровій формі та допомогла учням узагальнити знання, здобуті на уроках англійської мови. Діти вчилися працювати в команді та приймати спільне рішення. Найбільше учням сподобалися «Running Dictation» та «Young Painters».

10:21 29.03.2019