Зимові канікули

План заходів на зимові канікули

Квест-гра в 3-Б класі «Зимуючі птахи України»

Квест-гра в 3-Б класі «Зимуючі птахи України». Головними героями нашої зустрічі, були зимуючі птахи. Всі народи світу люблять і шанують птахів. А любов людей - це, звичайно ж, турбота про них, а також складені поетичні рядки, пісні, загадки, скоромовки, прислів’я. Саме різноманітні види творчості допомогли нам дізнатися більше про зимуючих птахів України

19:25 04.01.2024

2-Б Зимові канікули- весела пора.

2-Б Зимові канікули- весела пора. Саме в цей період настає Новий рік. Ми поринаємо у світ чудес, подарунків від Таємного Санти, пригод. В одну з таких пригод потрапили і учні 2- Б класу.

16:31 04.01.2024

Новорічна подорож по Європі 5-б класу

Відзначати Новий рік – дуже давній звичай. І хоч святкують його всі, але святкують по-різному. І нам сьогодні з учнями 5-Б класу надалася унікальна можливість здійснити подорож і дізнатися, які традиції зустрічі Нового року існують у різних країнах Європи.

11:41 04.01.2024

"Зимові канікули. Відпочивай безпечно!" бесіда у 5-Б

Зимові канікули — пора відпочинку, свят та розваг. Але для того, щоб канікули були веселими й корисними, необхідно пам 'ятати про безпечну поведінку. Тому для учнів 5-Б класу була проведена бесіда "Зимові канікули. Відпочивай безпечно!"

11:56 03.01.2024

Вітаємо учасників!

Вітаємо учасників в Обласного дистанційного конкурсу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва "Різдвяне диво".

19:49 07.01.2023

Заняття "Світ арт - терапії: допоможи собі сам"

В час розвитку технологій знайти для себе заняття справа дуже проста, адже більшість із нас проводить час за своїми гаджетами, переглядаючи відео, спілкуючись з друзями, «зависаючи» у соціальних мережах. Але чи завжди таке проведення часу має якусь користь, чи воно швидше «вбиває» ваш час? З приводу цього можна багато сперечатися і дискутувати, але замість цього сьогодні учням 8-Б класу було запропоновано познайомитися із дуже цікавим, а головне корисним видом діяльності – арт-терапією. Цей напрям має дуже багато видів, кожний із яких відповідає певному виду мистецтва. А це означає, що кожен може знайти щось своє – близьке і цікаве.

23:03 28.12.2022

Гра - квест "Зимова подорож" 4- А клас

28 січня 2022 року у ліцеї імені І М Середи Великописарівської селищної ради Сумської області з учнями 4- А класу було проведено онлайн гру - квест "Зимова подорож".

22:53 28.12.2022

Корисні канікули

корисні_канікули Більшість людей уявляють математику наукою, що працює з числами і формулами, тобто сухою і незрозумілою. Часто чую від своїх учнів : "Добре, припустимо, ця точна наука дійсно вкрай важлива для людства в цілому, але навіщо вона потрібна особисто мені? Що вона мені дасть?" Сьогодні з 8-В класом спробували розібратися не тільки про роль математики в житті, але й розглянули пару лайфхаків, розв"язали "новорічну задачку" .

22:06 27.12.2022