A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Великописарівська спеціалізована школа
І-ІII ступенів імені І.М. Середи

Зимові

Дата: від до Скинути

Хто чекає Миколая? Та не соромтеся — навіть дорослі напередодні Різдва сподіваються на подарунок від Святого Миколая.

День святого Миколая є невід’ємною частиною української культури та історії, знати яку не лише важливо, а й цікаво! З дня Святого Миколая починається цикл зимових свят в Україні. Учні 5-Б класу познайомилися з легендами про Святого Миколая, презентували листівки з бажаннями, інсценували казку про хлопчика, який робив добро. І дійшли до висновку, що добрі справи інколи робляться таємно, так як робив Святий Миколаю!

17:19 05.01.2022

Інтелектуальна гра "Найрозумніший" у 8-Б класі

Інтелектуальна гра "Найрозумніший" у 8-Б класі (класний керівник Захарченко Н.О.). Під час проведення інтелектуально-конкурсної програми, ми виявили найбільш ерудованих учнів нашого класу. Це змагання на кмітливість, почуття гумору, ерудицію, знання шкільної програми і не тільки.

13:09 29.12.2021

Цікавий та захоплюючий світ математики за допомогою гри «Математичний калейдоскоп»

10.01.2020 року учні 5-В класу разом з класним керівником Сірою С.М. поринули у цікавий та захоплюючий світ математики за допомогою гри «Математичний калейдоскоп». Діти мали змогу навчитися орієнтуватися в нестандартних ситуаціях, розв’язувати нестандартні задачі, задачі з незвичним математичним змістом. Гра проводилась між командами «Квадрат» і «Круг». За пе­ремогу в кожному турі команда отримала відповід­ний титул: найкмітливіші, найерудованіші, найкращі ритористи, найуважніші. Капітани команд Матеуца Юліана та Ковальов Максим були нагороджені грамотами. Захід був змістовним, цікавим, веселим. Учасники отримали нові знання та позитивний настрій.

14:39 10.01.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора