Педагогічна майстерність «Створення та використання дидактичних ігор на уроках англійської мови в умовах дистанційного навчання: веб-квести, онлайн-кросворди, онлайн-пазли»,

Дата: 15.12.2023 10:18

Під час проведення педагогічної майстерні «Створення та використання дидактичних ігор на уроках англійської мови в умовах дистанційного навчання: веб-квести, онлайн-кросворди, онлайн-пазли», вчителі англійської мови розглянули низку актуальних питань викладання англійської мови в умовах дистанційного навчання. Вони поділилися досвідом створення й використання різноманітних інструментів та дидактичних матеріалів, обговорили підходи до навчання учнів та організацію освітнього процесу у 5 - 6х класах в умовах НУШ, обмінялися досвідом підвищення кваліфікації та підготовки учнів до участі в конкурсах та олімпіадах.