1-Б

Сьогодні у 1-Б класі відбулося свято " Краси, любові, весни та ніжності"

Діти вітали своїх мам та бабусь з прийдешнім святом 8 березня. Лунали вітальні вірші, пісні. У подарунок діти підготували танці. Класовод Клименко Т.І. провела цікаві конкурси. Вихователь та класовод змонтували вітальне відео з фотографіями усіх мам - це для них стало приємною несподіванкою. Хоча наші першачки ще маленькі, але вони дуже старалися, щоб порадувати найрідніших. Наостанок мами та бабусі отримали медалі " Найкраща матуся" та "Найкраща бабуся", а дівчатка - подарунки від хлопчиків.

14:18 03.03.2020

Ранкові зустрічі у 1-Б. Ранкова зустріч на тему:"Театр"

Розпочали 10 тиждень. "Театр". Дітей ознайомили з історією виникнення театру, розширили знання про театральні професії: актора, режисера, гримера, декоратора-оформлювача, костюмера і т.п. Було проведене групове заняття, де учасникам пропонували уявити, що вони перевтілилися у диких звірів, клоунів, прибульців.

12:11 12.11.2019