Булінг

Закон України щодо протидії булінгу Завантажити

Булінг у шкільному середовищі Завантажити

Правила поведінки здобувачів освіти у ЗЗСО Завантажити

Форма заяви на доведені випадки булінгу Завантажити

Ознаки булінгу Завантажити

Поради, щодо недопущення насилля в сім’ї Завантажити

Алгоритм дій у разі виявлення булінгу Завантажити

Правила поведінки толерантного спілкування Завантажити

Поради для батьків щодо запобігання проявів булінгу Завантажити

Як запобігти булінгу: 9 ознак, що дитину ображають у школі Переглянути

Заняття"Протидія булінгу"

Одним із найважливіших напрямів соціально-психологічної профілактичної діяльності, спрямованої на протидію насильству, є просвітницька робота серед учнів.Проведення таких заходів  сприяє формуванню правосвідомості і правової поведінки учнів, відповідальності за своє життя, розвиває активність, самостійність, творчість, створює умови для самореалізації особистості учня. З метою практичної допомоги учням було проведено заняття:"Протидія булінгу"

15:30 20.02.2020

Тиждень протидії булінгу

З 23 по 27вересня в Великописарівській спеціалізованій школі буде проходити тиждень щодо попередження булінгу, а саме жорстокості та насильства серед підлітків, профілактики злочинів та правопорушень в учнівському середовищі з метою ознайомлення педагогічних працівників з поняттям, формами та структурою булінгу; виховання в учнів почуття емпатії та переживання до дитини, яка зазнає насильства; розвитку вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формування навиків відповідальної та безпечної поведінки.

15:15 19.09.2019