Булінг

Назва заходу

Відповідальні

1

Конкурс малюнків «Зупинимо булінг разом ( 2-4класи)

21.09.20

2

Тренінгове заняття «Вчимося казати ні» (5-8 класи)

22.09.20

3

Перегляд відеофільму «Булінг. .Способи самозахисту» (7-8кл)

23.09.20

4

Перегляд відеороліків «Жорстокість,що зашкалює» (10-11 класи)

24.09.20

Практичний психолог. Соціальний педагог.

5

Консультативний пункт «Скринька довіри»

Протягом тижня

Соціальний педагог

6

Поради психолога « Як допомогти дітям упоратися з булінгом»

Протягом тижня

Практичний психолог

7

Бесіди з учнями «Змінюй в собі негативне ставлення до інших»; « Добро починається з тебе»; « Не будь жорстоким».

25.09.20

Класні керівники

8

Акція « Ми проти насилля »(1-11 класи)

Протягом тижня»

9

Анкетування « Що ми знаємо про булінг (6-8 класи)

21.09.20

Практичний психолог

http://zakonst.rada.gov.ua/images/gerb.gifНАКАЗ МОН "Про затвердження методичних рекомендацій щодо виявлення, реагування на випадки домашнього насильства" Завантажити

http://zakonst.rada.gov.ua/images/gerb.gifНАКАЗ МОН Про затвердження плану заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу в закладах освіти Завантажити

http://zakonst.rada.gov.ua/images/gerb.gifЗакон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)" Завантажити

http://zakonst.rada.gov.ua/images/gerb.gifПОСТАНОВА КМУ Про затвердження порядку взаємодії суб'єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству Завантажити

http://zakonst.rada.gov.ua/images/gerb.gifЗАКОН УКРАЇНИ Про запобігання та протидію домашньому насильству Завантажити

Наказ "Про створення комісій щодо деяких питань реагування на випадки булінгу (цькування) та застосуання заходів виховного впливу в закладі освіти" Завантажити

Процедура подання  (з дотриманням конфіденційності) заяви про випадки булінгу (цькування) Завантажити

Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) та відповідальність осіб, причетних до булінгу Завантажити

Відповідальність осіб, причетних до булінгу (цькування) Завантажити

Булінг у шкільному середовищі Завантажити

Правила поведінки здобувачів освіти у ЗЗСО Завантажити

Ознаки булінгу Завантажити

Поради, щодо недопущення насилля в сім’ї Завантажити

Алгоритм дій у разі виявлення булінгу Завантажити

Правила поведінки толерантного спілкування Завантажити

Поради для батьків щодо запобігання проявів булінгу Завантажити

Як запобігти булінгу: 9 ознак, що дитину ображають у школі Переглянути

Тренінгове заняття в 6-Б класі " Як вилікуватися від булінгу"

Тренінгове заняття в 6-Б класі " Як вилікуватися від булінгу". Метою якого було вироблення у дітей небайдужості до проблеми булінгу, розвиток співчутливого ставлення до жертв, навички надання та отримання допомоги.

11:13 12.02.2021

Тиждень протидії булінгу

З 21 вересня у нашій школі розпочався "Тиждень протидії булінгу". Протягом всього тижня в школі відбулися заходи для інформування всіх учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу. В початковій ланці відбулися тренінгові заняття "Ми проти булінгу. Закони доброти". В 5-6 класах - тренінг "Зупиніться! Моя історія про булінг та кібербулінг." Для попередження та протидії булінгу до 5-Б класу завітала консультант Великописарівського районного суду Крамська Т.В. Учні 7-11 класів прослухали лекцію на актуальну тему "Кібербулінг. Захисти себе сам!". Психологічною службою проводиться ряд заходів: тренінгові заняття "Добро починається з тебе", "Не будь жорстоким",бесіди "Вчимося казати ні", "Зупинимо булінг разом"

14:56 23.09.2020

Булінг (цькування) як явище, його форми та учасники

З метою висвітлення особливостей явища булінгу (цькування) в закладі освіти, його форм, можливих проявів та наслідків представником Великописарівського районного суду у 8-А класі було проведено захід на тему: "Булінг (цькування) як явище, його форми та учасники."

10:10 18.09.2020

Заняття"Протидія булінгу"

Одним із найважливіших напрямів соціально-психологічної профілактичної діяльності, спрямованої на протидію насильству, є просвітницька робота серед учнів.Проведення таких заходів  сприяє формуванню правосвідомості і правової поведінки учнів, відповідальності за своє життя, розвиває активність, самостійність, творчість, створює умови для самореалізації особистості учня. З метою практичної допомоги учням було проведено заняття:"Протидія булінгу"

15:30 20.02.2020

Тиждень протидії булінгу

З 23 по 27вересня в Великописарівській спеціалізованій школі буде проходити тиждень щодо попередження булінгу, а саме жорстокості та насильства серед підлітків, профілактики злочинів та правопорушень в учнівському середовищі з метою ознайомлення педагогічних працівників з поняттям, формами та структурою булінгу; виховання в учнів почуття емпатії та переживання до дитини, яка зазнає насильства; розвитку вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формування навиків відповідальної та безпечної поведінки.

15:15 19.09.2019