для людей з порушеннями зору

Булінг

http://zakonst.rada.gov.ua/images/gerb.gifНАКАЗ МОН "Про затвердження методичних рекомендацій щодо виявлення, реагування на випадки домашнього насильства" Завантажити

http://zakonst.rada.gov.ua/images/gerb.gifНАКАЗ МОН Про затвердження плану заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу в закладах освіти Завантажити

http://zakonst.rada.gov.ua/images/gerb.gifЗакон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)" Завантажити

http://zakonst.rada.gov.ua/images/gerb.gifПОСТАНОВА КМУ Про затвердження порядку взаємодії суб'єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству Завантажити

http://zakonst.rada.gov.ua/images/gerb.gifЗАКОН УКРАЇНИ Про запобігання та протидію домашньому насильству Завантажити

Наказ "Про створення комісій щодо деяких питань реагування на випадки булінгу (цькування) та застосуання заходів виховного впливу в закладі освіти" Завантажити

Наказ "Про сорганізацію роботи щодо протидії булінгу (цькуванню) у Великописарівській СШ І-ІІІ ступенів імені І.М. Середи та філіях" Завантажити

Процедура подання  (з дотриманням конфіденційності) заяви про випадки булінгу (цькування) Завантажити

Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) та відповідальність осіб, причетних до булінгу Завантажити

Відповідальність осіб, причетних до булінгу (цькування) Завантажити

Булінг у шкільному середовищі Завантажити

Правила поведінки здобувачів освіти у ЗЗСО Завантажити

Ознаки булінгу Завантажити

Поради, щодо недопущення насилля в сім’ї Завантажити

Алгоритм дій у разі виявлення булінгу Завантажити

Правила поведінки толерантного спілкування Завантажити

Поради для батьків щодо запобігання проявів булінгу Завантажити

Як запобігти булінгу: 9 ознак, що дитину ображають у школі Переглянути

Номери телефонів "гарячих ліній"

Усі «гарячі лінії» працюють анонімно, безкоштовно:

• Гаряча телефонна лінія щодо булінгу 116 000;
  • Національна  дитяча  «гаряча лінія» 0800 500-225 (зі стаціонарного телефону, працює з 12.00 до 16.00), 116 111 (з мобільного телефону).
  • Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації 0800 500-335 (зі стаціонарного телефону), 116 123 (з мобільного телефону).
  • Національна «гаряча лінія» з протидії торгівлі людьми та консультуванню мігрантів 0 800 505-501 (зі стаціонарного телефону), 527 (з мобільного телефону)
  • Цілодобова консультаційна лінія щодо безпеки дітей в інтернеті 1545 (далі обрати 3);
  • Уповноважений Верховної Ради з прав людини 0 800 50 17 20;
  • Уповноважений Президента України з прав дитини 0 44 255 76 75;
  • Центр надання безоплатної правової допомоги 0 800 213 103;
  • Національна поліція України 102.

Триває тиждень протидії булінгу

Було проведено ряд тематичних заходів: бесіди, години психолога, анкетування, конкурс малюнків, лекція, яку провів інспектор у справах неповнолітніх дітей Романенко Ю.І.

11:22 28.09.2021

Тренінгове заняття в 6-Б класі " Як вилікуватися від булінгу"

Тренінгове заняття в 6-Б класі " Як вилікуватися від булінгу". Метою якого було вироблення у дітей небайдужості до проблеми булінгу, розвиток співчутливого ставлення до жертв, навички надання та отримання допомоги.

11:13 12.02.2021

Тиждень протидії булінгу

З 21 вересня у нашій школі розпочався "Тиждень протидії булінгу". Протягом всього тижня в школі відбулися заходи для інформування всіх учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу. В початковій ланці відбулися тренінгові заняття "Ми проти булінгу. Закони доброти". В 5-6 класах - тренінг "Зупиніться! Моя історія про булінг та кібербулінг." Для попередження та протидії булінгу до 5-Б класу завітала консультант Великописарівського районного суду Крамська Т.В. Учні 7-11 класів прослухали лекцію на актуальну тему "Кібербулінг. Захисти себе сам!". Психологічною службою проводиться ряд заходів: тренінгові заняття "Добро починається з тебе", "Не будь жорстоким",бесіди "Вчимося казати ні", "Зупинимо булінг разом"

14:56 23.09.2020

Булінг (цькування) як явище, його форми та учасники

З метою висвітлення особливостей явища булінгу (цькування) в закладі освіти, його форм, можливих проявів та наслідків представником Великописарівського районного суду у 8-А класі було проведено захід на тему: "Булінг (цькування) як явище, його форми та учасники."

10:10 18.09.2020

Заняття"Протидія булінгу"

Одним із найважливіших напрямів соціально-психологічної профілактичної діяльності, спрямованої на протидію насильству, є просвітницька робота серед учнів.Проведення таких заходів  сприяє формуванню правосвідомості і правової поведінки учнів, відповідальності за своє життя, розвиває активність, самостійність, творчість, створює умови для самореалізації особистості учня. З метою практичної допомоги учням було проведено заняття:"Протидія булінгу"

15:30 20.02.2020