для людей з порушеннями зору

Екологічне виховання

/Files/images/ekologchne_vihovannya/img0.jpg

"Любов до природи слід виховувати з раннього дитинства. Все це залишається в дитячій душі, осяяне почуттям радості, і покладе основи любові до рідної природи." (Григорій Ващенко)

Головним завданням екологічної освіти сучасної школи можна вважати:

• засвоєння наукових знань про взаємозв’язок природи, суспільства і людської діяльності;
  • розуміння багатогранної цінності природи для суспільства в цілому і кожної людини зокрема;
  • оволодіння нормами правильної поведінки в природному середовищі;
  • розвиток потреби спілкування з природою;
  • активізація діяльності щодо охорони й поліпшення навколишнього середовища.

Охорона природи – обов’язок кожної людини. Успіх у цій справі залежить, перш за все, від усвідомлення важливості усього завдання, від переконаності, вміння і звички постійно, на кожному кроці оберігати рідну природу, лікувати ті рани, які вже нанесено і не допускати нових. Адже людству загрожує загибель найближчими десятиліттями, якщо воно терміново не змінить свого ставлення до природи, не змінить стилю своєї діяльності й існування, не переоцінить життєвих цінностей.

Дата: від до Скинути

Найактивніші учні 3-Б класу- долучилися до флешмобу, з нагоди Всесвітнього дня водно-болотних угідь

Найактивніші учні 3-Б класу?Мороз Олександр, Тарасенко Варвара та Тарасенко Артем?- долучилися до флешмобу,з нагоди Всесвітнього дня водно-болотних угідь. Та презентували св.чудові вироби із зображенням тварин та рослин.

13:42 03.02.2022

Проведена онлайн конференція до Всесвітнього дня захисту водно-болотних угідь

#класна_компанія_4_а Проведена онлайн конференція до Всесвітнього дня захисту водно-болотних угідь. Учні дізналися про Конвенцію про водно-болотні угіддя , яка вперше була підписана 2 лютого 1971 в місті Рамсаре (Іран) і з тих пір носить назву Рамсарської конвенції (RamsarConvention).

13:00 02.02.2022

Екологічна проблема – засміченості довкілля, дуже актуальна на сьогодні

Страждає від цього й наша громада. Тому, 12 травня 2021 року класними керівниками та класоводами було проведено виховні заходи з учнями нашої школи на тему "Суспільний розвиток і довкілля: проблема побутових відходів."

16:50 12.05.2021

Всесвітній День Землі

Ми живемо на найдивовижнішій планеті – планеті світлих сонячних ранків, яскравих лагідних днів і тихих зоряних ночей, що пахнуть м’ятою та матіолою. На планеті, що дарує найщиріші почуття і щастя тим, хто шанує, любить та оберігає її!

14:08 22.04.2021