Екологічне виховання

"Любов до природи слід виховувати з раннього дитинства. Все це залишається в дитячій душі, осяяне почуттям радості, і покладе основи любові до рідної природи." (Григорій Ващенко)

Головним завданням екологічної освіти сучасної школи можна вважати:

• засвоєння наукових знань про взаємозв’язок природи, суспільства і людської діяльності;
  • розуміння багатогранної цінності природи для суспільства в цілому і кожної людини зокрема;
  • оволодіння нормами правильної поведінки в природному середовищі;
  • розвиток потреби спілкування з природою;
  • активізація діяльності щодо охорони й поліпшення навколишнього середовища.

Охорона природи – обов’язок кожної людини. Успіх у цій справі залежить, перш за все, від усвідомлення важливості усього завдання, від переконаності, вміння і звички постійно, на кожному кроці оберігати рідну природу, лікувати ті рани, які вже нанесено і не допускати нових. Адже людству загрожує загибель найближчими десятиліттями, якщо воно терміново не змінить свого ставлення до природи, не змінить стилю своєї діяльності й існування, не переоцінить життєвих цінностей.

IV Міжнародний урок доброти "Гуманне та відповідальне ставлення до тварин"

13:39 27.11.2023

Квест "Готуємось до дня зустрічі птахів". 4-А

22 березня 2023 року учні 4 -А класу ліцею імені І М Середи Великописарівської селищної ради Сумської області успішно пройшли квест "Готуємось до дня зустрічі птахів". Діти дізналися про історію виникнення свята , про його засновника , розгадали загадки про перелітніх птахів, відновили назви птахів, які змішав сильний вітер, з" єднали частини прислів" їв, відгадати голоси птахів..

13:54 22.03.2023

Найактивніші учні 3-Б класу- долучилися до флешмобу, з нагоди Всесвітнього дня водно-болотних угідь

Найактивніші учні 3-Б класу?Мороз Олександр, Тарасенко Варвара та Тарасенко Артем?- долучилися до флешмобу,з нагоди Всесвітнього дня водно-болотних угідь. Та презентували св.чудові вироби із зображенням тварин та рослин.

13:42 03.02.2022

Проведена онлайн конференція до Всесвітнього дня захисту водно-болотних угідь

#класна_компанія_4_а Проведена онлайн конференція до Всесвітнього дня захисту водно-болотних угідь. Учні дізналися про Конвенцію про водно-болотні угіддя , яка вперше була підписана 2 лютого 1971 в місті Рамсаре (Іран) і з тих пір носить назву Рамсарської конвенції (RamsarConvention).

13:00 02.02.2022