A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Великописарівська спеціалізована школа
І-ІII ступенів
ім. Героя Радянського Союзу І.М. Середи

Екологічне виховання

Екологічна гра "Мережа життя"

На сьогодні екологічні проблеми набули надзвичайної актуальності. У п’ятницю 1 листопада була проведена екологічна гра "Мережа життя". Гру з учнями старших класів провела вчитель біології Кузьменко Т.О.

12:23 01.11.2019

Екологічна гра-змагання

16.10.19 р. у  7-А клаci (класний керівник Шевелєва Т.М.) було проведено екологiчну гру-змагання. Пiд час гри учнi показали знання, ерудицiю, почуття гумору, умiння висловлювати думку. У змаганнi перемогла дружба.

16:45 17.10.2019

З метою відзначення Міжнародного Дня  довкілля 17.04.2019 р. у 3-Б класі (Класовод Дика О.І.) пройшла виховна година "Бережи природу для людського роду".

      Відповідно до плану роботи школи, з метою відзначення Міжнародного Дня  довкілля 17.04.2019 р. у 3-Б класі (Класовод Дика О.І.) пройшла виховна година "Бережи природу для людського роду". Учні разом із Лісовунею вирушили стежинкою до лісу. Там зустрілися із квітами , тваринами, які до них звернулися із проханням бережно до них ставитися. Також працювали у групах, розв"язуючи екологічні задачі. А в кінці учні склали чарівну квітку "Правила поведінки в природі" і переглянули про це відео. 

09:43 17.04.2019

Акція "Майбутнє лісу у твоїх руках"

 У межах Всеукраїнської громадської акції "Майбутнє лісу у твоїх руках" учні Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів (10, 7, 4 класу) взяли участь у трудовій акції "Посади своє дерево" на базі Великописарівського лісництва ДП "Охтирське лісове господарство".  На шкільному автобусі учні прибули в лісництво, де під керівництвом помічника лісничого Березняка Сергія Володимировича було висаджено на площі 1 га близько 1500 новорічних ялинок. Незважаючи на непогоду,  діти проявили завзятість та завершили свою справу. 

16:47 15.04.2019

Участь школи в акції "За чисте довкілля"

У рамках щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля», з метою виховання в підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи та залучення учнівської молоді до природоохоронної роботи учні , учителі й працівники Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів взяли участь в акціях: - «Шкільне подвір’я»;  - «Клумба»;  Упорядкували територію школи, посадили алею випускників.

13:46 05.04.2019

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування