для людей з порушеннями зору

Художньо-естетичне виховання

Система роботи школи з художньо-естетичного виховання Завантажити

Природа і фантазія

Настала осінь, чудова, яскрава і творча пора! Навколо стільки незвичайного матеріалу, який можна перетворити в чарівні вироби. Адже природний матеріал - найдоступніший, найбезпечніший і найцікавіший матеріал для творчості дітей, для розвитку уяви і фантазії.

14:23 15.09.2021

ДЗВЕНИТЬ СРІБЛЯСТО В ТИШІ УРОЧИСТИЙ ДЗВІНОК ДИТИНСТВА!

Подвір’я Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені І.М. Середи зранку святково вбране в повітряні кульки, яскраві квіти. Галасливою юрбою зібралися разом усі учні школи, щасливі батьки та вчителі, адже сьогодні фінальна крапка навчального року – свято останнього дзвоника!

16:41 08.06.2021

Вітаємо!

Вітаємо Ворожбян Дар'ю за зайняте II місце у XX відкритому конкурсі-фестивалі патріотичної пісні "Від серця до серця" на честь перемоги у Конотопській битві 1659 року та вокальний ансамбль"Веселка" у складі Петрішинець Олесі та Циганок Євгенії за зайняте III місце!!!! Ми вами пишаємося, подальших вам ПЕРЕМОГ!!!!

15:55 03.06.2021