A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Великописарівська спеціалізована школа
І-ІII ступенів імені І.М. Середи

Художньо-естетичне виховання

Система роботи школи з художньо-естетичного виховання Завантажити


 

 

Дата: від до Скинути

ДЗВЕНИТЬ СРІБЛЯСТО В ТИШІ УРОЧИСТИЙ ДЗВІНОК ДИТИНСТВА!

Подвір’я Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені І.М. Середи зранку святково вбране в повітряні кульки, яскраві квіти. Галасливою юрбою зібралися разом усі учні школи, щасливі батьки та вчителі, адже сьогодні фінальна крапка навчального року – свято останнього дзвоника!

16:41 08.06.2021

Вітаємо!

Вітаємо Ворожбян Дар'ю за зайняте II місце у XX відкритому конкурсі-фестивалі патріотичної пісні "Від серця до серця" на честь перемоги у Конотопській битві 1659 року та вокальний ансамбль"Веселка" у складі Петрішинець Олесі та Циганок Євгенії за зайняте III місце!!!! Ми вами пишаємося, подальших вам ПЕРЕМОГ!!!!

15:55 03.06.2021

Міжнародний день дитячої книги

Щороку 2 квітня, у день народження великого казкаря Г. Х. Андерсена по всьому світі святкують Міжнародний день дитячої книги. До цієї події приєдналися і учні 2-В класу.Бібліотекар школи Сіденко Г.І. розповіла про новинки дитячої літератури. На уроці діти ознайомилися з історією виникнення першої книги, брали участь у конкурсах, іграх, вікторині, із задоволенням переглянули мультфільм "Дюймовочка".

11:48 03.04.2021

Вітаємо!

Вітаємо учасницю IX відкритого обласного юніорського конкурсу вокальної та інструментальної майстерності "Музика душі" ученицю 7-А класу Новосьолову Юлію та керівника Кучкову І.І.

14:45 29.03.2021

ЗІ СВЯТОМ 8 БЕРЕЗНЯ!

Березень – перший місяць весни, це весна світла. Це не тільки відблиск крижинок і приліт перших птахів. Березень – це початок тепла, краси, кохання.  І тому не випадково перше свято весни – День жінок. У школі 8 березня вважається особливим святом, адже більшість вчителів — жінки.

18:39 05.03.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора