A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Великописарівська спеціалізована школа
І-ІII ступенів
ім. Героя Радянського Союзу І.М. Середи

Художньо-естетичне виховання

Система роботи школи з художньо-естетичного виховання Завантажити


 

 

Міс Панна Осінь 2019

25 жовтня відбулось найочікуваніше учнівське свято «Міс Осінь – 2019».

09:26 29.10.2019

Щедрий осінній ярмарок

Осінь багата не тільки врожаями, а й святами. Традиційно восени, напередодні Дня українського козацтва та Дня захисника України у Великописарівській спеціалізованій  школі І-ІІІ ступенів проводиться ярмарок миру. Цього року він пройшов 15 жовтня. Такий захід згуртовує всю шкільну родину - учнів, учителів і батьківську громадськість. Школа у цей день нагадує вулик. Тут пропонують солодощі та страви української національної кухні, фрукти та овочі. Акцент ярмаркування - благодійні справи, зроблені власними руками. Діти повинні зрозуміти, що завдяки їхнім старанням можна творити добро.

16:37 15.10.2019

Традиційно у закладі пройшла виставка-конкурс малюнків, поробок, аплікацій із природного матеріалу "Природа і фантазія"

    Традиційно у закладі пройшла виставка-конкурс малюнків, поробок, аплікацій із природного матеріалу "Природа і фантазія". ЇЇ учасниками стали учні, батьки, класні керівники. Школярі представили різноманітні колективні та індивідуальні роботи. Усі учасники підійшли творчо до завдання і створили оригінальні композиції на осінні мотиви.

14:42 11.10.2019

Випускний вечір

28 червня, зі сльозами на очах та посмішками на обличчях, випускники Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів прощалися із рідною школою, усвідомлюючи, що щасливі та незабутні 11 років їхнього життя залишились позаду. Незважаючи на дощову та похмуру погоду, випускний вечір був неймовірним. Крім того, в народі кажуть, що дощ у дорогу — це на щастя і добро. 

12:03 02.07.2019

Містер Панни осені 2018

09.11.18 р. у Великописарівській спеціалізованій школі пройшов вечір відпочинку «Містер Панни осені 2018» аби обрати найрозумнішого, найсильнішого, найспритнішого і взагалі най, най, най ... містера школи. Брали участь в ньому п'ять конкурсантів: Гуцал М.(11 клас), Гордієнко Д. (9-А клас), Дрогало Б. (9-Б клас), Овчаренко К. (8-А клас), Клименко В. (8-Б кл.). Для них постало нелегке завдання, пройти через 6 випробувань, а саме: «Представлення», «Спортивна вікторина», «Осіння зачіска», «Мої таланти», «Угадай мелодію», «Дожени зірку» і довести, що кожен з них достойний звання титулу «Містер Панни осені 2018». І вони це довели, кожен з учасників відкрився з іншого боку, вони були оригінальні, веселі, непередбачувані, не такі, як в буденному житті. Але конкурс залишається конкурсом, і тому: І місце і титул «Містер Панни осені 2018» в чесному бою виборов Гордієнко Дмитрій (9-А кл.), ІІ місце і титул  «Містер Загадковість» посів Клименко Владислав (8-Б кл.), ІІІ місце і титул «Містер Артистичність» отримав Гуцал Максим (11-й кл.), ІVмісце і  титулом «Містер Оригінальність» нагороджений Овчаренко Кіріл (8-А кл.), V місце  і титул «Містер Скромність» дісталося Дрогалу Богдану (9-Б кл.)

11:34 12.11.2018

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора