Професійна спільнота вихователів ГПД

Тиждень "Пригоди краплинки".1-Б клас ГПД

Розпочався тиждень "Пригоди краплинки". У групі продовженого дня (вихователь Третяк О.С.) діти послухали казочку про пригоди краплинки, переглянули презентацію про кругообіг води у природі, про її агрегатні стани, подивилися мультфільм про Капітошку. А наостанок розфарбували розмальовки "Краплинки".

15:25 25.11.2019

Тиждень театру у ГПД. 1-Б.

На завершення тижня театру у ГПД діти інсценізували вистави декількох українських народних казок: "Ріпка", "Рукавичка", "Колобок". Виготовили аплікації для проведення пальчикового театру до казки "Червоний капелюшок". Пограли у дидактичну гру "Що зайве у театрі?", виконали фонетичну вправу "Озвуч картинку". Діти отримали масу позитивних емоцій, вражень, маленького акторського досвіду та зробили записи у щоденниках вражень. Завдяки тісній взаємодії вчителя Клименко Т. І. та вихователя Третяк О. С. здійснюється принцип наступності.

11:48 15.11.2019

Цікаве дозвілля у ГПД

Цікаво проводять час учні 2-Б класу у групі продовженого дня, вихователь Хижняк Є.А.

15:32 13.11.2019