Професійна спільнота вчителів початкових класів

Виховна година з учнями 3-Б класу за темою «Ми всі такі різні»

13 листопада 2019 року була проведена виховна година з учнями 3-Б класу за темою «Ми всі такі різні» до Всесвітнього ДНЯ ТОЛЕРАНТНОСТІ. Метою виховної години було ввести і закріпити визначення терміну «толерантність», розвивати вміння бачити індивідуальне в кожній людині, показати, що таке толерантне ставлення до відмінностей, сформувати уявлення про толерантне ставлення, виховувати почуття відповідальності за свої вчинки. Учні переглянули мультфільм, було проведено дослід, який показав, що дійсно всі ми різні, ознайомилися з поняттям «Толерантність», грали в гру «Чим ми схожі?».

10:59 14.11.2019

"У царстві живої природи". Виховний захід у 4-Б класі

Класвод 4-Б класу Шуба Ю. В. провела цікавий та змістовний урок-подорож: "У царстві живої природи". Діти охоче розгадували загадки, ребуси, створювали колажі. Усі залишилися задоволені, перемогла дружба.

15:12 13.11.2019