Професійна спільнота асистентів вчителів класів інклюзивного навчання

План роботи професійної спільноти асистентів вчителів класів інклюзивного навчання на 2023-2024 навчальний рік Завантажити;завантажити

Протокол №1 професійної спільноти асистентів вчителів класів інклюзивного навчання Завантажити

Протокол № 2 професійної спільноти асистентів вчителів класів інклюзивного навчання Завантажити

19 січня 2022 року відбулося засідання професійної спільноти асистентів вчителів інклюзивних класів за участю консультантів КУ "Інклюзивної - ресурсний центр" та психолога ЦПРПП. На засіданні обговорювалась індивідуальна програма розвитку для дітей з особливими освітніми потребами нового зразка. Був розроблений чек-лист заповнення ІПР.

16:14 19.01.2022

Воркшоп на тему "Як працювати з дитиною з ООП. Теорія, практика, інновації"

Відповідно до плану роботи професійної спільноти асистентів вчителів інклюзивних класів та з метою формування інклюзивної й організаційної компетентностей педагогів на базі Великописарівської спеціалізованої школи імені І.М.Середи 04 листопада 2021р. проведено воркшоп на тему "Як працювати з дитиною з ООП. Теорія, практика, інновації".      Досвідом роботи з дітьми з ООП, що навчаються у Великописарівської спеціалізованій школі, ділилась логопед КУ Інклюзивної - ресурсний центр Дика О.І. Ольга Іванівна провела майстер-клас з особливостей застосування артикуляційних вправ. Практичний психолог КУ Інклюзивно- ресурсний центр Єщенко Г.С. надала практичні рекомендації щодо запобігання психічних перевантажень дітей з ЗПР. Досвідом роботи з учнями з ООП під час дистанційного навчання поділились усі учасники воркшопу.                           Проведений захід дав можливість асистентам вчителів збагатитись знаннями стосовно форм і методів роботи з дітьми з ООП.

11:39 05.11.2021

Робоча зустріч  з працівниками Інклюзивно-ресурсного центру

23 жовтня проведена робоча зустріч  з працівниками Інклюзивно-ресурсного центру. Під час спілкування обговорили питання, які виникли в процесі роботи з дітьми із ООП, а також асистенти Карпенко Любов та Лиска Світлана ознайомилися з особливостями логопедичної роботи з такими дітьми. Поряд з цим розглянули питання організації та проведення методичного об'єднання асистентів учителів.

15:59 23.10.2021

Засідання Команди супроводу практичного спрямування

Обговорювали не лише програму індивідуального розвитку дітей,що навчаються в інклюзивних класах,але й отримали практичні рекомендації у формі тренінгового заняття в напрямку роботи з дітьми з особливими освітніми потребами,що мають інтелектуальні порушення.

14:18 17.09.2021

27.08.2021 року на базі Великописарівської спеціалізованої школи в рамках серпневої конференції відбулося засідання професійної спільноти асистентів вчителів

Були підведені підсумки роботи з учнями із ООП в 2020-2021 навчальному році,розглянуті особливості роботи з такими дітьми.

18:02 27.08.2021

Відбулося засідання ШМО

З метою підвищення рівня  професійної компетентності асистента вчителя та спеціалістів щодо роботи в умовах дистанційного навчання 26 грудня 2020 року відбулося засідання ШМО. На засіданні били присутні асистенти вчителів інклюзивних класів та спеціалісти КУ Великописаріський інклюзивно – ресурсний центр. На засіданні розглядались питання законодавчого підґрунтя роботи асистента вчителя, опрацьовувались проблемні моменти, які виникають під час дистанційного навчання. Практичним психологом інклюзивно – ресурсного центру Єщенко А.С. проведено майстер-клас на тему «Подолання тривожності у учнів з особливими освітніми потребами. Психологічні техніки». Наприкінці заходу асистенти вчителів поділилися власним досвідом роботи та спільно  працівниками ІРЦ окреслили шляхи подальшої співпраці у створенні необхідних умов для повноцінного розвитку дітей з особливими потребами в умовах дистанційного навчання.

16:04 26.12.2020

Засідання шкільного методичного об’єднання асистентів вчителів класів інклюзивного  навчання

13 січня 2020 року на базі Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.М.Середи відбулось чергове засідання шкільного методичного об’єднання асистентів вчителів класів інклюзивного  навчання.

16:41 13.01.2020

Засідання шкільного методичного об’єднання асистентів вчителів класів інклюзивного навчання

30 жовтня 2019 року на базі комунальної установи «Великописарівський інклюзивно – ресурсний центр» відбулось чергове засідання шкільного методичного об’єднання асистентів вчителів класів інклюзивного навчання Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.М. Середи.

10:00 30.10.2019