Професійна спільнота вихователів ГПД

Тематика засідань професійної спільноти вихователів ГПД на 2021-2022 н.р. Завантажити

Наказ №160-ОД від 02.09.2020 "Про організацію ГПД школи та роботи в них." Завантажити

Квест професійної спільноти вихователів ГПД " Від творчого вчителя до творчого учня"

Педагоги сьогодні працюють з поколінням "альфа", які з 2-3 років вміють користуватися гаджетами. Тому вихователі намагаються застосовувати нові технології навчання, щоб зацікавити учнів. Квест - це ігрова технологія, бо добре організована гра є одним із найкращих способів викликати у дітей та дорослих естетичну насолоду від творчого напруження своїх інтелектуальних та фізичних сил. У грі задоволення приносить не тільки результат, а й процес його досягнення. У "НУШі" метод " навчатись граючись" дуже широко застосовується. Тож у вихователів ГПД випала можливість побути учнями НУШ.

14:28 28.12.2021

Робота вихователів ГПД під час карантину

Робота вихователів ГПД під час карантину, в умовах дистанційного навчання, організована разом з командою Великописарівської спеціалізованої школи. Вихователі ГПД беруть активну участь у дистанційному навчанні: розробляють дистанційні заняття, модифікують, адаптують навчальний матеріал до сьогоднішніх умов навчання, займаються самоосвітою, взаємодіють з дітьми через платформи Viber, Zoom, розміщуючи завдання відповідно до освітніх потреб дітей. Дуже допомагає педагогам у роботі співпраця з батьками учнів. За це їм велика подяка!

09:18 10.11.2021

Цікава зустріч з другокласниками

Поспілкувалися на актуальну тему з безпеки: "Сам удома", вивчили правила безпечної поведінки та повторили номери екстрених служб. Поділилися новинами. Діти були раді зустрічі, хоча б в онлайн просторі. Дякую 2-Б за цікаве спілкування та позитивні емоції

08:59 09.11.2021

Декада вихователів груп продовженого дня

Згідно річного плану роботи протягом грудня  в школі проходила декада педагогічної майтерності вихователів груп продовженого дня. На засіданні методичного об’єднання вихователів ГПД були розглянуті теоретичні питання.  Члени шкільного методичного об’єднання проаналізували та обговорили відвідані заняття, виробили конкретні методичні рекомендації щодо організації творчих інноваційних розвивальних видів діяльності в ГПД. Вихователі ГПД школи переконалися: завдання, які стоять перед сучасним вихователем, складні й почесні. Їх виконання потребують розуму і снаги, щедрої душі та професійних умінь відповідно обраній справі, а головне – любові до дітей, відповідальності перед суспільством.

14:09 28.12.2020

До всесвітнього Дня безпеки в інтернеті

До всесвітнього Дня безпеки в інтернеті з учнями 1- Б класу у ГПД ( Вихователь Третяк О. С.) була проведена бесіда про безпечне користування інтернетом. Дітям були роздані пам'ятки "Правила безпечного інтернету".

13:43 11.02.2020

Відкрита самопідготовка у 3-х класах з математики

Вихователь Забара Л. І. провела відкриту самопідготовку у 3-х класах з математики на тему "Спорт". Вихователь розпочала самопідготовку з загадки, розгадавши яку, учні повинні були здогадатися яка тема самопідготовки. Учні переглянули відео про футбол, як вид спорту. Далі діти повторили вивчений на уроці матеріал, попрактикувалися в усному розв'язуванні прикладів. Лідія Іванівна запропонувала пограти у гру "Математичний футбол", команди  розв'язували на дошці приклади, а вболівальники допомагали перевіряти правильність виконання виразів. Повторивши правила самопідготовки та виконання домашніх завдань, учні почали самостійно виконувати домашні завдання.

14:05 06.02.2020