Містер Панни осені 2018

Дата: 12.11.2018 11:34

09.11.18 р. у Великописарівській спеціалізованій школі пройшов вечір відпочинку «Містер Панни осені 2018» аби обрати найрозумнішого, найсильнішого, найспритнішого і взагалі най, най, най ... містера школи. Брали участь в ньому п'ять конкурсантів: Гуцал М.(11 клас), Гордієнко Д. (9-А клас), Дрогало Б. (9-Б клас), Овчаренко К. (8-А клас), Клименко В. (8-Б кл.). Для них постало нелегке завдання, пройти через 6 випробувань, а саме: «Представлення», «Спортивна вікторина», «Осіння зачіска», «Мої таланти», «Угадай мелодію», «Дожени зірку» і довести, що кожен з них достойний звання титулу «Містер Панни осені 2018». І вони це довели, кожен з учасників відкрився з іншого боку, вони були оригінальні, веселі, непередбачувані, не такі, як в буденному житті. Але конкурс залишається конкурсом, і тому: І місце і титул «Містер Панни осені 2018» в чесному бою виборов Гордієнко Дмитрій (9-А кл.), ІІ місце і титул  «Містер Загадковість» посів Клименко Владислав (8-Б кл.), ІІІ місце і титул «Містер Артистичність» отримав Гуцал Максим (11-й кл.), ІVмісце і  титулом «Містер Оригінальність» нагороджений Овчаренко Кіріл (8-А кл.), V місце  і титул «Містер Скромність» дісталося Дрогалу Богдану (9-Б кл.)

Ми щиро вітаємо всіх хлопців. У них велике майбутнє, тож нехай щастить вам у житті. Будьте завжди впевнені у собі і своїх можливостях.