Хай буде дитинство щасливим моє і усіх дітей світу

Дата: 03.06.2019 12:59
Кількість переглядів: 137

Не секрет, що всі ми родом із дитинства. Діти чомусь завжди прагнуть скоріше подорослішати, а ми, дорослі, ностальгічно згадуємо безтурботні дитячі роки. Але всьому свій час. Діти – це цвіт Землі, майбутнє нашої країни і кожного з нас, найдорожчий скарб, безмежна радість і щастя. Приходять діти у світ зовсім маленькими і безпомічними, а ми, дорослі, повинні їх виростити, огорнути затишком і теплом, щирою ніжністю, батьківською турботою і великою та святою материнською любов'ю.

Сьогодні, 03.06.19 р. у пришкільному/мовному таборі "Дивоквіт" відзначили Міжнародний день захисту дітей. Чудові пісні, прекрасні таночки, казка завітали до нас на свято.  А також гості, які багаті на теплі слова та подарунки:Великописаріський селищний голова Клизуб Л.Г., керівник ф/г "Мрія" Бантов М.І., завідувачка районним методичним кабінетом Плотнікова С.П.