15 лютого День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та виведення військ з Афганістану.

Дата: 15.02.2021 16:51

Щороку 15 лютого українці відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річницю виведення радянських військ з республіки Афганістан.

У цей день віддають шану усім тим, хто з честю та гідністю виконав свій військовий обов’язок у різні часи, у різних державах. Особливо болісною раною був і залишається Афганістан. Війна у тій далекій країні принесла горе та сльози не одній родині. У кожного воїна-інтернаціоналіста свої болісні спогади, але єднає всіх одне: вірність обов’язку, відповідальність, честь, а ще пам’ять про тих, хто не повернувся до дому, загинув виконуючи військовій обов’язок.

Сьогодні в нашій школі класні керівники та класоводи провели єдину виховну годину на тему «Афганістан болить в моїй душі...».

Учні 5-Б класу відвідали дитячу бібліотеку Великописарівської селищної ради

Перегляянути відео