Національно-патріотичне виховання

План заходів з національно-патріотичного виховання на 2019-2020 н.р. Завантажити

План проведення заходів з патріотичного виховання на 2018/2019 навчальному році Завантажити

Програма національно-патріотичного виховання учнів "У нас одна Батьківщина – наша рідна Україна" Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів на період 2015-2018 р.р. Завантажити

Заходи Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів щодо відзначення Дня захисника України. Завантажити

Ушанували пам'ять визволителів Великописарівщини

28 жовтня Україна відзначила 75 річницю з Дня визволення від німецько-фашистських загарбників. У школі були проведені заплановані заходи . А в перший день занять нової чверті учні, які проживають у селі Розсоші, повертаючись до дому, зупинилися біля пам’ятного знаку, що знаходиться за Великою Писарівкою.  Екскурсоводи шкільного музею Бойової слави Ткаченко Назар і Шкода Ольга цікаво й змістовно розповіли їм про події Другої світової війни, повя’зані з цим місцем. Вони зазначили, що Меморіальний комплекс увіковічнює пам'ять про генерала-майора радянської армії Григорія Яковича Антонова та 42 бійців 4-го гвардійського Кантемирівського корпусу , які загинули 8 серпня 1943 року в день визволення Великої Писарівки.

14:41 05.11.2019

День Захисника України

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у нашій школі пройшов ряд заходів,  щодо відзначення Дня захисника України :

08:51 15.10.2019

«Хай в серці кожної людини живе любов до Батьківщини!»

9 жовтня  була проведена виховна година у 6-Б класі, присвячена Дню захисника України та Дню українського козацтва «Хай в серці кожної людини живе любов до Батьківщини!», яка пройшла в цікавій ігровій формі та допомогла учням розширити свої знання про історію славного українського козацтва, Запорозької Січі, гетьманів.

15:38 09.10.2019

Виховний захід у 10 класі "Трагедія Бабиного Яру."

Бабин Яр — одне з найвідоміших пам'ятних місць, пов'язаних із людською трагедією. Тут, починаючи з 29 вересня 1941 р. і до жовтня 1943 р., гітлерівські окупаційні власті знищили понад 100 тис. осіб, в основному, представників єврейської національності. Єврейська катастрофа була частиною загальної трагедії, яку пережив увесь народ України, що став жертвою нацистських душогубів. Але, якщо слов'ян, зокрема українців, убивали за політичними ознаками, то євреїв — лише за те, що вони євреї — в рамках гітлерівської доктрини «Війна за світове панування — це війна проти євреїв». Антиєврейські заходи вживалися фашистами негайно після захоплення того чи іншого населеного пункту: отруєння у газових камерах, спалення у крематоріях, голодомор, розстріл, катування, цькування собаками тощо. Масове знищення єврейського народу протягом 1933-1945 років отримало назву  «голокост»

15:39 03.10.2019

Конкурс малюнку на асфальті

З метою формування патріотичної свідомості національної  гідності, готовності до  виконання громадського та конституційного  обов'язку щодо захисту національних інтересів України у школі проведено конкурс дитячого малюнку на асфальті "Подвигу вічно жити" серед учнів 2-4 класів.

09:03 10.05.2019