Національно-патріотичне виховання

План заходів з національно-патріотичного виховання на 2019-2020 н.р. Завантажити

План проведення заходів з патріотичного виховання на 2018/2019 навчальному році Завантажити

Програма національно-патріотичного виховання учнів "У нас одна Батьківщина – наша рідна Україна" Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів на період 2015-2018 р.р. Завантажити

Заходи Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів щодо відзначення Дня захисника України. Завантажити

Ушанування пам’яті жертв голодомору

27 січня в Україні та світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту – страшної трагедії, яку пережив єврейський народ у роки Другої світової війни. Наслідком цієї людиноненависницької політики, яку здійснювали німецькі нацисти, стало знищення 6 млн. євреїв. Зникають покоління, які пережили ці жахіття. Поволі відходить страх… Натомість виникає переживання, що це може стати забутою історією. Ми маємо зробити все можливе, щоб молодь знала, пам’ятала про це, щоб діти ніколи не стали жертвами, катами чи байдужими спостерігачами подібного.

14:06 28.01.2020

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель

Ідея соборності бере свій початок від об’єднання давньоруських земель навколо князівського престолу в Києві, а її філософське коріння сягає часів Візантії. Протягом віків її практичним втіленням займались українські гетьмани Богдан Хмельницький, Іван Мазепа, Петро Дорошенко, Пилип Орлик. У ХVIIІ - початку ХХ ст., коли українські землі були поділені між сусідніми державами: Польщею, Росією, Румунією, Австро-Угорщиною, ця ідея знайшла своє відображення у працях кращих вітчизняних мислителів, оскільки для боротьби за свої національні інтереси Україні була вкрай важливою територіальна єдність.

13:03 22.01.2020

Новорічні віншування

Сьогодні учні 6-А класу їздили вітати гарних друзів та спонсорів нашої школи з прийдешніми новорічними святами. З веселими піснями та сердечними привітаннями завітали до СТОВ " Дружба - Нова" - Кернел, до селищного голови Клизуба Л.Г., у ФГ "Світанок" (Надточий М.О.). Дітей віддячили смачними гостинцями та подарунками.

11:50 26.12.2019

Андріївські вечорниці

З давніх-давен наша Україна славиться величними традиційними святами й обрядами. Кожен, хто не черствіє душею, хто сповнений любові до української спадщини, повертається до традицій свого народу. День Андрія - одне із свят, яке завжди святкували наші батьки, діди, прадіди. Відзначають його 13 грудня і вважають днем пам'яті мученицької смерті одного із дванадцяти апостолів Христових - Андрія Первозванного. Цей день є одним із найцікавіших і найтаємничіших, коли відбуваються заклинання й угадування майбутнього. Вечорниці на Андрія присвячені веселощам, іграм, музикам, обрядовим церемоніям і забавам. Невід’ємним компонентом цього свята є всіляке ворожіння, насамперед ворожіння про шлюб. Діти та вчителі нашої школи також не залишились осторонь цього дійства. 13 грудня у школі було проведено вечір відпочинку "Андріївські вечорниці", який був організований педагогом-організатором Довженко Т.С.  Захід потішив чудовою організацією: піснями, віршами, танцями, обрядами.

13:55 18.12.2019

Ушанували пам'ять визволителів Великописарівщини

28 жовтня Україна відзначила 75 річницю з Дня визволення від німецько-фашистських загарбників. У школі були проведені заплановані заходи . А в перший день занять нової чверті учні, які проживають у селі Розсоші, повертаючись до дому, зупинилися біля пам’ятного знаку, що знаходиться за Великою Писарівкою.  Екскурсоводи шкільного музею Бойової слави Ткаченко Назар і Шкода Ольга цікаво й змістовно розповіли їм про події Другої світової війни, повя’зані з цим місцем. Вони зазначили, що Меморіальний комплекс увіковічнює пам'ять про генерала-майора радянської армії Григорія Яковича Антонова та 42 бійців 4-го гвардійського Кантемирівського корпусу , які загинули 8 серпня 1943 року в день визволення Великої Писарівки.

14:41 05.11.2019

День Захисника України

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у нашій школі пройшов ряд заходів,  щодо відзначення Дня захисника України :

08:51 15.10.2019