Національно-патріотичне виховання

План заходів з національно-патріотичного виховання на 2020-2021 н.р. Завантажити

План заходів з національно-патріотичного виховання на 2019-2020 н.р. Завантажити

План проведення заходів з патріотичного виховання на 2018/2019 навчальному році Завантажити

Програма національно-патріотичного виховання учнів "У нас одна Батьківщина – наша рідна Україна" Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів на період 2015-2018 р.р. Завантажити

Заходи Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів щодо відзначення Дня захисника України. Завантажити

День вишиванки у школі

Третій четвер травня – Всесвітній день вишиванки – свято, яке має на меті зберегти народні традиції створення та носіння вишитого українського одягу.

15:35 20.05.2021

День Європи в Україні

День Європи - щорічне святкування миру і єдності, спрямоване на поширення ідей європейської ідентичності. Це, насамперед, можливість долучитися до європейських цінностей. З цією метою в 2-В класі була проведена виховна година "Ми- українці. Ми- європейці". Учні переглянули відеофільм " Розповідь про День Європи для дітей", брали участь у вікторині "День Європи", провели гру "Так чи ні?" з LEGO, розгадували кросворд "Рідна Україна" та виготовили прапорці єдності. В 3-А класі діти прослухали історичну довідку виникнення Євросоюзу. Вчитель Тутова Т.Г. провела вікторину на тему Європи та Євросоюзу та працювали у групах. У 1-Б класі учні переглянули відеоролик " Дітям про Євросоюз", прослухали гімн ЄС, розгадували ребуси. На завершення виготовили прапорці " Я-українець! Я - європеєць!", що символізують єдність України та ЄС. 3-Б Класна година до Дня Європи. Прикрасили класну кімнату розтяжкою"День Європи", переглядаючи презентацію, познайомилися з історією цього дня, європейськими цінностями. Використовуючи групову роботу, виготовили ланцюжок, що символізує єдність України і Європи.

18:29 14.05.2021

15 лютого День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та виведення військ з Афганістану.

Щороку 15 лютого українці відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річницю виведення радянських військ з республіки Афганістан.

16:51 15.02.2021

День пам'яті жертв голодоморів

День пам'яті жертв голодоморів — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. У нашій школі відбулися тематичні виховні години, та бесіди "Не стече сльозою горе людське", тематична виставка літератури у бібліотеці "Україна пам'ятає"

12:15 30.11.2020

День Гідності та Свободи

Україна - це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції - Майдан 2004 року і революція 2013 року - Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи.

14:29 22.11.2020