Я маю право!

Дата: 09.09.2019 14:07

На виконання районного плану заходів з реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» на 2019 рік, з метою запобігання правопорушень серед неповнолітніх та попередження насильства в сім’ї у школі з 3 по 6 вересня була здійснена реалізація правопросвітницького проекту «Я маю право!».

Класні керівники 5-11 класів, педагог-організатор, психологічна служба школи, учитель правознавства провели серію заходів на загальну тему: «Закон один для всіх», через реалізацію таких заходів: рольова гра «Юридичний футбол», класні години «Конвенція ООН на захисті прав дитини», «Життя людини – найбільший скарб!», година спілкування «Умій захистити свої права», «Знай і поважай право», відкритий діалог «Ти – людина, отже маєш права», ситуативну гру «Правила і закони у моєму житті».

На заходи були запрошені  представники, які займаються правовою роботою: Романенко Ю.І., лейтенант поліції Великописарівського ГУ НП в сумській області, Мороз Є.О., заступник начальника відділу Великописарівського бюро правової допомоги, Мусієнко Л.М., начальник РУЮ.