для людей з порушеннями зору

Превентивне виховання

Наказ про підсумок проведення тематичного періоду "Правова культура - міцність держави."  Завантажити

Наказ про проведення тематичного періоду "На паралельних дорогах прав та обов"язків." Завантажити

Наказ про проведення рейду «Урок» в шкільному закладі. Завантажити

План заходів до Тижня правознавства ,,Права й обов’язки дитини – поняття гідно." Завантажити

Інноваційні форми і методи правового виховання. Завантажити

Заходи по школі До Міжнародного дня права. Завантажити

Проти насилля в сім'ї

Начальником служби у справах дітей Великописарівської селищної ради проведено бесіду для учнів проти насилля в сім'ї.

09:12 08.12.2021

Сьогодні до нас на виховну годину завітала прокурор Великописарівського відділу Охтирської окружної прокуратури Бречка Віта Дмитрівна.

15:41 29.09.2021

АКЦІЯ "СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ" під гаслом "ЗДОРОВІ НЕМОВЛЯТА"

Учні 1-4 класів долучилися до16-тої Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» під гаслом «Здорові немовлята!»  У межах акції класоводами проведено виховну годину на тему "Поспішай творити добро", педагогом-організатором розміщено інформацію про проходження акції та встановлено скриньки.

16:13 07.04.2021

Життя людини- найвища цінність!

З метою запобігання суїцидальної поведінки для учнів нашої школи проведено виховні години на теми "Життя людини- найвища  цінність!", "Життя - як коштовність найвищого в світі ґатункую."

16:59 04.03.2021

"АБИ ГРАТИ СОНЦЕ НЕ ЗАКРИЛИ"

Таку назву мав виховний захід для старшокласників, проведений з метою правового виховання та запобігання злочинності серед учнівської молоді. Тема хоч і мала дещо поетичний характер, але розмова йшла про досить серйозні проблеми. Це необхідність дотримання правомірної поведінки. Адже незабаром старшокласники підуть у доросле самостійне життя, у якому доведеться орієнтуватися самим  і не завжди знайдуться добрі люди, які допоможуть. Можуть зустрітися й такі, що, навпаки, затягнуть у злочинну трясовину, або доведуть до лави підсудних. Причини цього можуть бути різні. Мова і йшла про це, про ті спокуси, які виникають у житті молодих людей, про те, які життєві ситуації  можуть виникнути. Та як з них виходити, щоб не мати проблем із законом.

14:52 27.11.2020