A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Великописарівська спеціалізована школа
І-ІII ступенів імені І.М. Середи

Превентивне виховання

Наказ про підсумок проведення тематичного періоду "Правова культура - міцність держави."  Завантажити


Наказ про проведення тематичного періоду "На паралельних дорогах прав та обов"язків." Завантажити


Наказ про проведення рейду «Урок» в шкільному закладі. Завантажити


План заходів до Тижня правознавства ,,Права й обов’язки дитини – поняття гідно." Завантажити


Інноваційні форми і методи правового виховання. Завантажити


Заходи по школі До Міжнародного дня права. Завантажити


 

Дата: від до Скинути

АКЦІЯ "СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ" під гаслом "ЗДОРОВІ НЕМОВЛЯТА"

Учні 1-4 класів долучилися до16-тої Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» під гаслом «Здорові немовлята!»  У межах акції класоводами проведено виховну годину на тему "Поспішай творити добро", педагогом-організатором розміщено інформацію про проходження акції та встановлено скриньки.

16:13 07.04.2021

Життя людини- найвища цінність!

З метою запобігання суїцидальної поведінки для учнів нашої школи проведено виховні години на теми "Життя людини- найвища  цінність!", "Життя - як коштовність найвищого в світі ґатункую."

16:59 04.03.2021

"АБИ ГРАТИ СОНЦЕ НЕ ЗАКРИЛИ"

Таку назву мав виховний захід для старшокласників, проведений з метою правового виховання та запобігання злочинності серед учнівської молоді. Тема хоч і мала дещо поетичний характер, але розмова йшла про досить серйозні проблеми. Це необхідність дотримання правомірної поведінки. Адже незабаром старшокласники підуть у доросле самостійне життя, у якому доведеться орієнтуватися самим  і не завжди знайдуться добрі люди, які допоможуть. Можуть зустрітися й такі, що, навпаки, затягнуть у злочинну трясовину, або доведуть до лави підсудних. Причини цього можуть бути різні. Мова і йшла про це, про ті спокуси, які виникають у житті молодих людей, про те, які життєві ситуації  можуть виникнути. Та як з них виходити, щоб не мати проблем із законом.

14:52 27.11.2020

Тиждень правознавства "Права свої знай, про обов'язки не забувай"

З 09.11.2020 року у Великописарівській спеціалізованій школі розпочався тиждень правознавства. Протягом тижня класами було оформлено стіннівки та буклети "Права молоді у сучасному світі". Класними керівниками проведено виховні заходи на тему: "Права свої знай, про обов'язки не забувай" (1-9 кл.) та "Особливості відповідальності неповнолітніх" (10-11 кл.). Бібліотекарем Сіденко Г.І. з учнями 8-Б класу проведено бібліотечну годину "Права свої знай та обов'язки не забувай" Мета заходу: ознайомити з нормативними документами, які захищають права дітей, розглянути обов'язки дітей і учнів.

09:43 11.11.2020

Розпочався тематичний період "Я і закон"

У рамках тижня превентивного виховання з учнями 9-А класу була проведена виховна година на тему "Дихай вільно". Метою проведення даного заходу було: звернути увагу учнів до збереження свого здоров'я, вкотре наголосити на згубний вплив куріння на організм людини. За допомогою відеофільмів з роз'яснювальною інформацією достукатися до кожного і виробити негативне ставлення до шкідливих звичок.

15:21 04.11.2020

Безпека дітей в Інтернеті

Інтернет – це ресурс для навчання, розваг та спілкування, який може стати і простором небезпеки для дітей. Незалежно від того, скільки часу дитина проводить онлайн, вона може натрапити на небезпечні матеріали: порнографію, сцени ненависті чи насильства або стати жертвою цькувань. Тому у Великописарівській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів у жовтні 2020 року було проведено ряд превентивних занять з теми "Безпека дітей в Інтернеті" для учнів 5-11 класів.

09:58 13.10.2020

Участь учнів у соціальній настільній грі з протидії торгівлі людьми

12 лютого на базі Будинку дитячої та юнацької творчості представниками громадської організації "Калинове гроно" в рамках проєкту "Агенти безпеки" за підтримки Фонду сприяння демократії посольства США провели для учнів 9,11 класів соціальну настільну гру ANTITRAFFCKING 2  з протидії торгівлі людьми.

08:31 13.02.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора