Превентивне виховання

Правовиховна робота у школі. Завантажити

Наказ про підсумок проведення тематичного періоду "Правова культура - міцність держави."  Завантажити

Наказ про проведення тематичного періоду "На паралельних дорогах прав та обов"язків." Завантажити

Наказ про проведення тематичного періоду "Правова культура – міцність держави". Завантажити

Наказ про проведення рейду «Урок» в шкільному закладі. Завантажити

План заходів до Тижня правознавства ,,Права й обов’язки дитини – поняття гідно." Завантажити

Інноваційні форми і методи правового виховання. Завантажити

Заходи по школі До Міжнародного дня права. Завантажити

Зустріч з працівником поліції, старшим лейтенантом поліції Романенком Ю.І.

21 листопада до учнів нашої школи  завітав інспектор ювенальної превенції Великописарівського відділення поліції Охтирського відділу поліції ГУНП в Сумській області, старший лейтенант поліції Романенко Юрій Іванович.  Під час зустрічі  Юрій Іванович ознайомив  учнів 7 -А класу з правилами поводження у громадських місцях, з видами правопорушень, які часто зустрічаються у шкільному середовищі та на вулиці, приділив увагу питанню, щодо вживання шкідливих речовин та зазначив види відповідальності учнів та їх батьків за скоєні правопорушення.

11:19 21.11.2019

скажемо булінгу - НІ!

Крик-народжує грубість; Обман-народжує недовір`я; Посмішка-розтоплює лід; Прощення-приносить полегшення; Турбота-наповнює життя змістом. Посієш бажання-пожнеш вчинок; Посієш вчинок-пожнеш звичку; Посієш звичку-пожнеш характер; Посієш характер-пожнеш долю. Матір Тереза

13:35 25.09.2019

Виховна година у 7-Б «Ми українці – громадяни й патріоти»

12.12.2018 р. у рамках місячника патріотичного виховання в школі у 7-Б класі було проведено виховну годину «Ми українці – громадяни й патріоти». Метою заходу було виховання в учнях патріотичної свідомості, любові до Батьківщини, бажання стати гідними громадянами України.

12:01 12.12.2018

Виховна година у 5-А класі

14 листопада у 5-А класі була проведена виховна година "Толерантність - шлях до миру" з метою познайомити учнів з поняттям "толерантність", виявити основні риси толерантної людини, формувати правильне уявлення щодо толерантної поведінки. вихованці познайомилися з символами толерантності, провели дослід, який показав, що всі ми різні, але не гірші за інших; на кожну літеру слова "толерантність" називали риси характеру, притаманну толерантній людині. Наприкінці учні виконали тест "Чи проявляєте ви толерантність?" Ця виховна година залишила глибокий слід в душі кожного, допомогла зрозуміти, що тільки повага один до одного, взаєморозуміння, терпимість, дотримання рівноправності врятують світ.

14:57 14.11.2018