A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Великописарівська спеціалізована школа
І-ІII ступенів
ім. Героя Радянського Союзу І.М. Середи

Ласкаво просимо до табору "Дивоквіт"

Дата: 27.05.2019 16:18
Кількість переглядів: 129

Літо ставить перед батьками одвічну проблему – влаштувати дітям гарний відпочинок.Пришкільний  табір - одна із форм організації активного й змістовного  відпочинку дітей під час літніх канікул.

Велика літня перерва у школярів – це період зміцнення їхнього здоров`я, пізнання цікавого, нових знайомств та пригод; це пора морального загартування, духовного збагачення, пора яскравих вражень, творчості, активного пізнання світу та себе в ньому. Табір з денним перебуванням дітей – одна із масових форм канікулярного відпочинку в умовах  школи влітку.Тут діти  снідають, обідають, проводять змістовне цікаве дозвілля. Успіх у роботі залежатиме від зацікавленості організаторів літнього відпочинку, їхньої енергії, наполегливості, любові до дітей, а також уміння пробудити ініціативу і самостійність своїх вихованців, організувати творчі колективні справи. Крім цього слід пам’ятати і про  оздоровчі заходи.

Оздоровлення це комплекс заходів соціального, виховного, медичного, гігієнічного, фізкультурного характеру, спрямованих на  поліпшення та зміцнення стану фізичного і психологічного здоров`я дітей.

Традиційно, з початком літніх канікул, на базі нашої школи розпочинає свою діяльність  табір відпочинку «Дивоквіт» . До табору  у 2019 році залучено учнів 1 – 5  класів. Залежно від кількості учнів створено загони з денним перебуванням та режимом роботи  з 8.00. до 14.00.« повернутися

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування