«Олімпіада геніїв України» (GENIUS Olympiad Ukraine 2022)

Дата: 07.02.2022 16:40

Наша школа провела активну роботу щодо залучення учнівської молоді до обласного фестивалю «Олімпіада геніїв України» (GENIUS Olympiad Ukraine 2022) й отримала чудові результати. Вітаємо лауреатів Гуцал Єлизавету Юріївну, ученицю 11 класу, (номінація «Короткометражний фільм»), Новосьолову Юлію Володимирівну, ученицю 8-А класу (номінація «Короткометражний фільм»), Гуцал Єлизавету Юріївну, ученицю 11 класу (номінація «Креативне письмо»), Фролова Владислава Володимировича, учня 7-А класу (номінація «Робототехніка»)

Натхненниками учасників були творчі,креативні й непосидючі керівники: учитель англійської мови,класний керівник 11 класу Обідець Катерина Олександрівна, учитель інформатики, курсу Робототехніки Фролова Тетяна Валентинівна, координатор проєктів Скряга Валентина Геннадіївна