Робота з батьками

Робота з батьками здійснюється якомога різнобічно: це і просвітницькі виступи на батьківських зборах, і розробка буклетів з актуальних питань (висвітлення проблем і надання порад); вивчення міжособистісних стосунків (дитина – батьки, батьки – батьки, батьки – учителі, учителі – учні) та вивчення «задоволеності» чи «незадоволеності» роботою школи з боку батьків. З батьками працюємо як у групах , так і індивідуально.

Дитяча гра "Повітряна кулька з гнівом"

Ця гра об'єктивує гнів і показує дитині, як його можна виразити. Вона базується на аналогії, що гнів схожий на повітряну кульку. Перш ніж приступити до гри, поясніть дитині такі моменти:

14:07 24.01.2024

Поради, які можуть допомогти навчити своїх дітей стійкості

Говоріть з дітьми Якщо у дітей виникають запитання – не ігноруйте їх. Відповідайте чесно, але впевнено та спокійно. І запитуйте про їхні почуття – дітям потрібно розуміти, що війна ніяк не відчужує їх від батьків і вони можуть відкрито говорити про свої страхи.

12:23 02.01.2024