Учителі

11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

Заняття"Що може Інтернет? Ознайомити з можливостями Інтернету; правилами безпечного користування Інтернетом; розвивати комунікативні вміння;виховувати медіакультуру

15:44 11.02.2020

Батьківські збори - тренінг

Батьківські збори - тренінг "Попередження насильства, жорстокості в сім'ї та в дитячому колективі". Безпечний Інтернет. Правила користування Youtube. Класна компанія 6-б

16:14 19.12.2019

Батьківські збори у 8-А класі “Безпечне користування Інтернетом.”

19 грудня у 8-А класі (класний керівник Думчикова Ольга Вікторівна) були проведені класні батьківські збори присвячені питанню безпеки в Інтернеті. Після перегляду короткого відеофільму відбулося обговорення.

15:30 19.12.2019

Класна година у 8-А класі “День Святого Миколая: історія свята, легенди та звичаї”

18 грудня напередодні свята у 8-А класі (класний керівник Думчикова Ольга Вікторівна) була проведена класна година присвячена Дню Святого Миколая. Діти переглянули відеофрагменти про історію появи свята та легенди, пов’язані з ним. Після чого із задоволенням написали святкові побажання.

15:31 18.12.2019