Відкриті заходи

Інтелектуальна гра з інформатики та математики "Морский бій"

10 квітня у рамках декади вчителів математики й інформатики у 7-А класі пройшов позакласний захід з інформатики та математики "Морский бій". Метою інтелектуальної гри було систематизувати вивчене з інформатики та математики, розвивати логічне, самостійне й творче мислення, швидкість реакції, винахідливість.

16:32 10.04.2019

Ця дивовижна англійська

29 березня відповідно до плану заходів на весняні канікули була проведена вікторина в 5-Б класі «Ця дивовижна англійська» (класний керівник Захарченко Н.О.), яка пройшла в цікавій ігровій формі та допомогла учням узагальнити знання, здобуті на уроках англійської мови. Діти вчилися працювати в команді та приймати спільне рішення. Найбільше учням сподобалися «Running Dictation» та «Young Painters».

10:27 29.03.2019

Жартівливі Вечорниці у 3-А

Українські вечорниці — одна з найцікавіших народних традицій, які крізь віки дійшли до нас. Велике зимове свято, особливо важливе для молоді — день Андрія. Це свято відзначається 13 грудня i вважається днем пам'яті мученицької смерті одного iз дванадцяти апостолів Христових — Андрія Первозванного. День Андрія Первозванного — найцікавіший. Від нього вiє чарівною староукраїнською стихією. 3 давніх - давен у ніч на Андрія дівчата ворожать. Отож, учні З-А класу Великописарівської школи вирішили відзначити це свято за традиціями наших пращурів.

12:34 20.12.2018

Бухолдіна С.М.

Родинне свято "Українські вечорниці" у 4-В класі.

13:12 06.12.2018

Міняйло Т.В

До Дня Збройних Сил України майстер-клас з виготовлення вітальної листівки у 2-Б класі.

13:17 05.12.2018

Захарченко Н.О

Показовий урок англійської мови в 4-В класі учителя, що атестується, Захарченко Н.О., відповідно до індивідуального плану роботи

13:33 26.11.2018