для людей з порушеннями зору

Новини психологічної служби

Психологічна служба інформує

"Як відновитися та допомогти іншим"

Цікаві і корисні онлайн зустрічі з Луценко Юрієм Анатолійовичем науковим співробітником Українського науково - методичного Центру практичної психології і соціальної роботи."Як відновитися та допомогти іншим."

17:09 18.05.2022

8 лютого 2022 року День безпечного Інтернету

10 правил безпечного користування Інтернетом 1. Використовуйте надійний пароль - комбінуйте букви, цифри та інші символи. 2. Не вірте всьому, що читаєте - завжди перевіряйте достовірність джерела.

14:26 08.02.2022

8 лютого 2022 року День безпечного Інтернету

14:26 08.02.2022

19.01.2022 р відбулося онлайн - засідання професійної спільноти працівників психологічної служби

Своїм досвідом роботи поділилася практичний пихолог Доценко О.І. "Формування соціальнозначущих компетентностей шляхом впровадження інноваційних технологій в умовах роботи навчального закладу". Соціальний педагог Завалій Л.В. презентувала "Подолання дискримінації в учнівському колективі шляхом проведення тренінгових занять, лекцій, тестів".

16:49 19.01.2022

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом. психологічною службою школи проведено акцію «Червону стрічку носять небайдужі» та розповсюджено інформаційні буклети «Зупинимо СНІД разом»,  класними керівниками, класоводами проведено виховну годину: "Хто попереджений – той захищений!", які були спрямовані на формування навичок здорового способу життя та толерантне ставлення до ВІЛ - інфікованих.

16:30 01.12.2021