Виховання здорового способу життя.

Здоровий спосіб життя передбачає знання і дотримання режиму навчання та відпочинку, правил харчування й особистої гігієни, обов'язкове виконання фізичних вправ, що забезпечують оптимальний руховий режим, а також усвідомлення шкідливості вживання наркотиків, алкоголю, тютюну.

Тематичний період «Що внутрішня, що зовнішня краса тобі дарована, людино!» (ЛЮТИЙ))

Місяць лютий зовсім не лютує, коли це стосується   виховного процесу у Ліцеї імені І.М. Середи   Великописарівської селищної ради Сумської області. У   рамках тематичного періоду «Що внутрішня, що зовнішня   краса тобі дарована, людино!» 🌼класні керівники,   працівники психологічної служби приділили увагу толерантному спілкуванню, правилам етикету, гостинності та іншим  проявам внутрішньої краси людини👱. Про  красу рукотворного мистецтва на своїх уроках захопливо розповіли учителі мистецької галузі Артюшенко Т.М.🎨 та Кучкова І.І.🎼 Класний керівник  Фурса Н.А. обговорила з одинадцятикласниками важливість дотримання правил етикету під час телефонного спілкування.☎️ Часто ми забуваємо привітатися, подякувати, попрощатися. Недотримання елементарних вимог етикету під час телефонних розмов може перейти і на буденне життя, стати поганою звичкою. А приємними, ввічливими, "чарівними" словами так важливо користуватися, даруючи своїм близьким і друзям позитивні емоції. А чи любите ви ходити в гості? Чи можна приходити  без запрошення? Коли слід прощатися? Саме це обговорювали учасники виховного процесу 5-х класів👫🏻.  6 лютого 2024 року у світі відзначається День безпечного Інтернету 💻. Його запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій📱, особливо дітьми й молоддю. Не оминули цю тему і педагоги Великописарівського ліцею. Консультації для батьків від практичного психолога, година соціального педагога "Інтернет в нашому житті", виховні години класних керівників були націлені саме на коректне спілкування та безпеку в інтернеті, стали пріоритетом виховної роботи початку лютого. Виконання бажань - це не  випадкова річ, а наш з вами вибір 💬. Той, хто вірить, що зможе домогтися поставлених цілей і отримати бажане, отримує це. Психологи вважають, що мрійливі люди набагато частіше й швидше досягають поставлених завдань ☝️. Недарма діти нашого навчального закладу взяли активну участь в акції "Дерево бажань" 🌳, адже вірять, що їхні мрії  обов'язково  здійсняться.   І завершується перша декада тематичного періоду «Що внутрішня, що зовнішня краса тобі дарована, людино!» акцією до Дня святого Валентина "Подаруй валентинку захиснику України"💝. Напередодні свята для шестикласників проведено майстер-клас "Подаруй часточку добра"💌. Учні виготовляли листівки, які будуть передані нашим захисникам. Нехай кожне маленьке сердечко зігріє оборонців і додасть віри в перемогу. Життєвий досвід показує, що добрі справи покращують настрій та заряджають позитивом🥰. Саме на це була націлена виховна робота у Великописарівському ліцеї.

12:03 26.02.2024

Безпека на дорозі під час ожеледиці

Засніжена казка надворі може обернутися неприємностями, якщо нехтувати простими правилами безпеки. Прочитайте самі та розкажіть дітям, *як правильно поводитися в ожеледицю та снігопад* ЮНІСЕФ: спільнота для бвтьків https://invite.viber.com/...

14:25 08.12.2023

Вітаємо дівчата!

В рамках фізкультурно-оздоровчої програми "Пліч-о-пліч" 06.12.2023 року в селищі Кириківка було проведено міжшкільні змагання з волейболу, де брали участь учениці нашого ліцею, які зайняли друге місце змагавшись з юнаками.

16:05 06.12.2023

Відбулася першість з баскетболу

Вітаємо команду Великописарівської СШ І-ІІІ ступенів за зайняте І місце в Гімназіаді з баскетболу серед команд дівчат закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Великописарівської та Кириківської селищних рад.

14:52 23.12.2021

Курити шкідливо для здоров'я

Представниками КУ "Центр надання соціальних послуг" відділення соціальної роботи проведено бесіду з учнями на тему "Курити шкідливо для здоров'я"

11:17 08.12.2021

Вітаємо команду Великописарівської СШ

09:18 23.10.2021

Вітаємо команду Великописарівської СШ І-ІІІ ступенів

Вітаємо команду Великописарівської СШ І-ІІІ ступенів, яка 30.09.2021 року взяла участь у Гімназіаді з легкоатлетичного кросу серед команд закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Великописарівської та Кириківської селищних рад та зайняла І місце.

14:50 30.09.2021