Формування культури здоров'я

Турнір з волейболу

07.02.2020 р.на базі нашої школи пройшов турнір з волейболу серед команд закладів освіти на призи та Кубок президента Сумської торгово - промислової палати Макаренка К. В. Наша команда у складі:Головченка Андрія, Штраха Богдана, Скоромного Андрія, Литвиненка Андрія, Вінниченка Геннадія, Пєшкова Дениса стали безперечними переможцями змагань. Вітаємо команду та тренера Сінянського С. О. з перемогою. Мы вами пишаємося! Успіху в обласних змаганнях.

15:53 07.02.2020

Виховна година у 5-В "Запобігання пожежі"

Головними причинами виникнення пожеж - є недбале та неправильне поводження дітей з вогнем та речами, які швидко можуть зайнятися. І не всі розуміють які пустощі можуть призвести до негативних наслідків. З ціллю запобігання пожежі та правильного поводження під час займання у 5-В класі була проведена виховна година «Запобігання пожежі».  Діти наочно переглянули та прокоментували правила протипожежної безпеки і взагалі дізналися, що вогонь не тільки наш друг, але може бути і ворогом!

14:45 18.09.2019

Спорт-це життя!!!

Спорт – це життя! Культ здорового тіла, в якому здоровий дух, завжди був притаманний українцям. А тому в нашій школі однією з головних цілей є підвищення рівня фізичного і психічного стану дитини  до величин, які гарантують стабільне здоров’я і сильний дух. Адже завдяки спорту в характері школярів з’являється місце для спортивної спрямованості. Педагогічним колективом школи запроваджено систему заходів, спрямованих на збереження здоров’я школярів. Традиційні технології фізкультурно-оздоровчої роботи впроваджуються поряд із інноваційними.

15:08 13.09.2019

Тиждень здоров"я

У рамках тижня  «Здоров?я – це життя» в 5-Б класі було проведено виховну годину «Здоров’я – це цінність, яку нам не можна згубити». Запропонована виховна година (з використанням інтерактивних вправ) допомагає формувати у школярів бажання вести здоровий спосіб життя; прищеплювати елементарні навички здорового способу життя; виховувати культуру взаємин та бережливого ставлення до свого здоров?я.

15:41 12.09.2019