Професійна спільнота вчителів словесності

Протокол № 1 засідання професійної спільноти вчителів словесності Завантажити

Протокол № 2 засідання професійної спільноти вчителів словесності Завантажити

Протокол № 3 засідання професійної спільноти вчителів словесності Завантажити

План роботи професійної спільноти вчителів словесності на 2023-2024 н.р. Завантажити

Пошуки шляхів удосконалення системи освіти  привели до      відродження такого методичного явища як інтеграція навчання. Саме на тему  «Реалізація компетентісно-інтегрованого навчання школярів як засіб формування цілісної наукової картини світу» було проведено засідання професійної спільноти вчителів української мови та літератури. Педагоги познайомилися зі шляхами реалізації інтегрованого навчання школярів для формування цілісного світогляду; міжпредметною та внутрішньопредметною інтеграцією на уроках Нової української школи; практикою застосування методів і прийомів інтегрованого навчання.

09:06 07.02.2024

Засідання професійної спільноти вчителів української мови і літератури, зарубіжної літератури, історії на тему «Методичний інструментарій учителя для формування ключових і предметних компетентностей учнів».

За планом роботи на 2023-2024 н.р. відбулося друге засідання професійної спільноти вчителів української мови . Учителі спільноти вирішили продовжити роботу з розвитку  інформаційно-комунікаційної компетентності учнів черезвикористання електронних освітніх ресурсів у навчальній діяльності.

14:07 15.12.2023

«Олімпіс 2023 - Осіння сесія»

Маємо нагороди за участь і перемоги в Міжнародному дистанційному конкурсі з української мови і літератури «Олімпіс 2023 - Осіння сесія».

12:31 07.12.2023

Міжнародний дистанційний конкурс з української мови і літератури «Олімпіс 2023 - Осіння сесія»

Учні нашого ліцею взяли результативну участь у Міжнародному дистанційному конкурсі з української мови і літератури «Олімпіс 2023 - Осіння сесія».Головна мета конкурсу — підвищення мотивації до вивчення й зацікавлення учнів навчальним предметом. Маємо результати, чекаємо на дипломи й грамоти.

11:47 27.11.2023

Засідання професійної спільноти ''Океан педагогічних ідей''

13 грудня вчителі словесності провели засідання своєї професійної спільноти ''Океан педагогічних ідей'' з метою продемонструвати цікаву роботу з учнями та сприяння розвитку професійних якостей педагогів. У національній доктрині розвитку освіти України у ХХІ столітті сказано: ''Систему освіти мають забезпечувати кадри, здатні навчатися впродовж життя, здатні до творчої праці, до професійного розвитку''. І наші педагоги розуміють, що бути гарним професіоналом означає бути в постійному пошуку, зростанні, розвитку.

14:51 13.12.2021