Дата: 07.02.2024 09:06

Пошуки шляхів удосконалення системи освіти  привели до      відродження такого методичного явища як інтеграція навчання. Саме на тему  «Реалізація компетентісно-інтегрованого навчання школярів як засіб формування цілісної наукової картини світу» було проведено засідання професійної спільноти вчителів української мови та літератури. Педагоги познайомилися зі шляхами реалізації інтегрованого навчання школярів для формування цілісного світогляду; міжпредметною та внутрішньопредметною інтеграцією на уроках Нової української школи; практикою застосування методів і прийомів інтегрованого навчання.