Національно-патріотичне виховання

День соборності

Ідея соборності бере свій початок від об’єднання давньоруських земель навколо князівського престолу в Києві, а її філософське коріння сягає часів Візантії. Протягом віків її практичним втіленням займались українські гетьмани Богдан Хмельницький, Іван Мазепа, Петро Дорошенко, Пилип Орлик. У ХVIIІ - початку ХХ ст., коли українські землі були поділені між сусідніми державами: Польщею, Росією, Румунією, Австро-Угорщиною, ця ідея знайшла своє відображення у працях кращих вітчизняних мислителів, оскільки для боротьби за свої національні інтереси Україні була вкрай важливою територіальна єдність.

13:44 05.10.2018

Ми - захисники України

14 жовтня Україна відзначила одне із найважливіших державних свят - День українського козацтва та Захисника Вітчизни. Старшокласники нашої школи взяли активну участь у проведенні різноманітних заходів, присвячених цій даті. Вони готували святковий концерт, що відбувся в районному будинку культури, вчилися проходити козацький гарт у вмінні влучно стріляти, побували на державному кордоні України з Російською Федерацією. А 13 жовтня була проведена зустріч із тими, хто обрав своєю професією Україну захищати - заступником начальника відділу прикордонної служби Велика Писарівка з персоналом Лисенком Олександром Миколайовичем та старшим інспектором прикордонної служби Малим Русланом Владиславовичем. Запрошені розповіли про свою нелегку, але таку важливу для всіх нас роботу та продемонстрували цікавий фільм "Нульовий кілометр". Затамувавши подих, учні дивилися кадри про події на сході України, в зоні АТО. Усі черговий раз зрозуміли, яке горе й страждання приносить війна, а тому необхідно ще більше шанувати й поважати наших захисників, які цю страшну війну не допустили до наших домівок.

20:52 25.05.2018

День гідності

Інформація про проведені заходи у Великописарівській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів  до Дня захисника України

20:51 25.05.2018