Національно-патріотичне виховання

До Дня пам’яті та примирення

У 3-А класі, 8 травня, була проведена виховна година за темою « Відвага і гарт, славетній Україні». Метою цього заходу було формувати патріотичні почуття гордості за старше покоління, повагу до учасників Великої Вітчизняної війни; сприяти пробудженню бажання вивчати історію своєї держави, берегти її традиції, вболівати за майбутнє  країни.

13:38 08.05.2019

Великодня виставка крашанок

23  квітня 2019 року в школі пройшла великодня виставка «Яйце-Райце»,  участь у якій взяли учні 2-4 класів та продемонстрували свою творчість, креативність, любов до прекрасного. Активними помічниками у виготовленні композицій стали батьки. Дякуємо усім за  участь!

12:55 23.04.2019

Навчально-польові заняття

Навчально-польові заняття з курсу «Захист Вітчизни» з учнями 11-х класів на базі військової частини А0563 (с.Чернеччина Охтирського району).

15:05 19.04.2019