Великописарівська спеціалізована школа І –ІІІ ступенів отримала нове оснащення для математичного кабінету

Дата: 08.08.2021 12:38

У сучасній школі вивчення математики є невід’ємним елементом освіти. Кабінет математики повинен забезпечувати комфортне вирішення складних математичних завдань і теорем, складання і рішення рівнянь, пропорцій тощо. Важливими атрибутами кабінету є навчально – методичні посібники, лабораторні моделі, геометричні фігури, інтерактивне обладнання та ін.

Сьогодні Великописарівська спеціалізована школа І –ІІІ ст. отримала нове оснащення для математичного кабінету. Дане обладнання надасть можливість правильно налаштуватися на вивчення непростої навчальної дисципліни, дозволить проводити уроки із застосуванням сучасних освітніх технологій і здійснювати проектну діяльність з використанням інформаційних технологій.