Декада вихователів груп продовженого дня

Дата: 28.12.2020 14:09

Згідно річного плану роботи протягом грудня  в школі проходила декада педагогічної майтерності вихователів груп продовженого дня. На засіданні методичного об’єднання вихователів ГПД були розглянуті теоретичні питання.  Члени шкільного методичного об’єднання проаналізували та обговорили відвідані заняття, виробили конкретні методичні рекомендації щодо організації творчих інноваційних розвивальних видів діяльності в ГПД. Вихователі ГПД школи переконалися: завдання, які стоять перед сучасним вихователем, складні й почесні. Їх виконання потребують розуму і снаги, щедрої душі та професійних умінь відповідно обраній справі, а головне – любові до дітей, відповідальності перед суспільством.

В практичній частині декади вихователями  ГПД були проведені заходи відповідно до плану:

Розробки заходів:

Інсценізація до новорічного свята. Казка “Рукавичка” (Ананченко Ю.В.)

Спортивна година (Ананченко Ю.В.)

Спортивна година в ГПД (Ананченко Ю.В.)

Веселі Новорічні конкурси та розіграші (Гордієнко О.І.)